Mieszkanie z szarościami i błękitem

31 maja '22

W parterowym domu o nietypowym kształcie przypominającym literę Y powstał wyjątkowa aranżacja stworzona przez Esterę i Roberta Sosnowskich z pracowni Studio Projekt.

Toaleta

Toaleta —

fot. Fotomohito, © Studio Projekt

Właścicielom zależało przede wszystkim na spokojnej, stonowanej kolorystyce. Zdecydowano się przede wszystkim na różnorodne odcienie szarości. Projektantom udało się namówić klientów na wprowadzenie błękitu.

komfortowe gotowanie — kuchnia

Przestrzeń kuchni jest wygodna i stworzona do gotowania. Króluje tu przede wszystkim biel, czerń i kolor drewna. Zabudowa to lakierowane na biało powierzchnie z czarnymi obwolutami. Blat to czarna płyta kompaktowa. Taki wybór pozwolił na dostosowanie kolorystyki do wielkiej, czarnej lodówki.

Kuchnia

Kuchnia —

fot. Fotomohito, © Studio Projekt

spokój salonu i jadalnia obok

W części wypoczynkowej zaaranżowana przede wszystkim miejsce, w którym spotyka się cała rodzina. Na ścianie widoczna jest delikatna, wielkoformatowa grafika ścienna z prostym, geometrycznym wzorem. W tym kontekście wkomponowano niewielkie heksowe kafelki.

Przedpokój

Przedpokój —

fot. Fotomohito, © Studio Projekt

Obok salonu zlokalizowano jadalnie. To prosta przestrzeń z długim drewnianym blatem i czarnymi krzesłami. Na ścianie przykuwa przede wszystkim uwagę obraz Łukasz Stokowskiego. Światła przywołują czarną pajęczynę z niewielkimi lampkami w formie czarnych walców.

Salon

Salon —

fot. Fotomohito, © Studio Projekt

prosty gabinet

W domu zlokalizowany został prosty gabinet, w którym znajdziemy niewielką szarą sofę, fototapetę o motywie marynistycznym i drewniany blat, przy którym można pracować. Minimalistyczny wystrój tej przestrzeni pozwala na spokojną pracę.

Gabinet

Gabinet —

fot. Fotomohito, © Studio Projekt

czarne kolory sypialni

W przestrzeni spania znajdziemy klasyczną szarość, biel i beże. Dominuje tutaj czarna ściana z motywem geometrycznym przypominającym strukturę kryształu.

Sypialnia

Sypialnia —

fot. Fotomohito, © Studio Projekt

pokój dziecka

Wyjątkową przestrzenią jest pokój dziecka, w którym dominuje przede wszystkim kolor błękitny. Uwagę przede wszystkim przykuwają lampy, w kształcie napompowanych balonów. Nie ma w tej przestrzeni miejsca na pstrokate kolory. To spokojna i stonowana przestrzeń.

Pokój dziecka

Pokój dziecka —

fot. Fotomohito, © Studio Projekt

opracował Wiktor Bochenek

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery
HOUSE OF ROHL Cztery różne marki. Jedna wspólna wizja.
Odpowiadamy na Wasze potrzeby. Bramy garażowe firmy Hörmann
Na zewnątrz i do pokoju. Drzwi marki Hörmann