Pokrycie dachowe pełne energii? Z Lindab SolarRoofTM jest to możliwe!

06 października '21

Lindab SolarRoofTM to dach ze zintegrowanymi, ultracienkimi panelami fotowoltaicznymi o niskiej, nieobciążającej konstrukcji wadze 2 kg/m2. To połączenie nowoczesności, estetyki, funkcjonalności i realna alternatywa dla tradycyjnych paneli fotowoltaicznych montowanych na pokryciach dachowych. To koniec kompromisów i konieczności wyboru pomiędzy eleganckim wyglądem dachu a wydajnym systemem fotowoltaicznym.

Zamawiając pokrycie dachowe, od razu można dopasować do niego odpowiednią ilość i długość paneli wraz z falownikami, optymalizatorami oraz niezbędnymi akcesoriami podłączeniowymi. Cały system wraz z dachem dostarczany jest jako całość, jednym transportem, co istotnie obniża koszty całej inwestycji.

Pokrycie dachowe pełne energii z Lindab SolarRoofTM

Pokrycie dachowe pełne energii z Lindab SolarRoofTM

© Lindab

Dzięki Lindab SolarRoofTM dom staje się mini elektrownią, a jego właściciele nie muszą już obawiać się kolejnych podwyżek cen prądu. Panele słoneczne typu CIGS to nowoczesna technologia cienkowarstwowa o wysokiej wydajności nawet w mniej optymalnych warunkach oświetleniowych. Odpowiednio dobrana moc instalacji fotowoltaicznej Lindab SolarRoofTM może pokryć 100% zapotrzebowania na energię elektryczną, co obniży koszty związane z zakupem prądu nawet o 90%. System posiada również dedykowaną aplikację, dzięki której z dowolnego miejsca na świecie można monitorować jego pracę. Ponad 30-letnia gwarancja i szwedzka jakość zapewniają spokój i bezpieczeństwo na długie lata.

Kompleksowe portfolio produktów i rozwiązań dedykowanych ekologicznym domom

Kompleksowe portfolio produktów i rozwiązań dedykowanych ekologicznym domom

© Lindab

Lindab SolarRoofTM to jeden z szerokiej gamy produktów dostępnych w ofercie „Domu w ekoklimacie” firmy Lindab. Jest to kompleksowe portfolio produktów i rozwiązań dedykowanych ekologicznym domom. Inwestorzy, którzy chcą, aby ich dom był nie tylko oszczędny, ale również przyjazny środowisku naturalnemu, mogą u jednego dostawcy zamówić takie rozwiązania jak nowoczesne i trwałe pokrycia dachowe, fotowoltaikę, szczelne systemy rynnowe, wentylacje i klimatyzacje, pompy ciepła, stacje ładowania aut elektrycznych. W ten sposób oszczędzają czas i pieniądze oraz otrzymują profesjonalne doradztwo zespołu ekspertów.

 

Więcej informacji na stronie firmy Lindab Sp. z o.o. w portalu PdD.

 

Głos został już oddany

E-DODATEK - Dachy, akcesoria dachowe - Trendy 2024
E-DODATEK - Dachy, akcesoria dachowe - Trendy 2024
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery
Spiek kwarcowy Laminam, idealny materiał wykończeniowy, nie tylko do kuchni
Airmax 3 generacji – najwyższa wydajność i ponadczasowy design
Grzejnik aluminiowy czy stalowy? Oto jest pytanie.