Mieszkanie z motywem oceanów

14 czerwca '22

Czy aranżacja wnętrza może być inspirowana oceanami? Jak najbardziej — poprzez układ, kolorystykę czy wybór mebli. W warszawskiej realizacji Furora Studio szukało inspiracji przede wszystkim w oceanie.

Salon

salon z wyjątkowymi meblami

© Furora Studio

Projekt wnętrza powstał z myślą dla rodziny w modelu 2+2. Mieszkanie zlokalizowane jest w Warszawie. Przede wszystkim klientom zależało na inteligentnym zorganizowaniu przestrzeni tak, by zachować jak najwięcej przestrzeni z jednoczesnym pomijaniem wielkogabarytowych mebli.

prosty korytarz

W przestrzeni korytarza skupiono się na frontach pokrytych drewnem i miękkimi wypełniaczami. Króluje tutaj przede wszystkim kolory szarości, bieli i delikatnego orzechu. Znajdziemy tutaj również pojemne szafy, które pozwalają na tworzenie nowej przestrzeni do przechowywania.

Przedpokój  Przedpokój

przedpokój w kolorze orzechu

© Furora Studio

strefa wypoczynku

W przestrzeni salonu zlokalizowano niewielką ilość mebli. Przede wszystkim postawiono tutaj na delikatny kolor orzechu połączony z wyjątkowym meblami takimi jak nieregularny stolik kawowy, ażurowy wolnostojący regał o artystycznym charakterze. Na ścianach zdecydowano się na obrazy. Istotna jest również sofa narożna — o wyjątkowym błękitnym kolorze. Wokół tego mebla skupia się życie w salonie.

Salon

salon z błękitną sofą

© Furora Studio

Błękit i biel w kuchni

W kuchni króluje przede wszystkim zabudowa frontów wykonana w trzech różnych kolorach. Znajdziemy tutaj mocny błękit odwołujący się do tytułowego oceanu, biel połączoną z delikatnymi frezami czy kolor orzechu. Sercem jest niewielki stolik tworzący jadalnie.

Kuchnia

kuchnia w trzech kolorach

© Furora Studio

sypialnia dopasowana do potrzeb

W mieszkaniu zlokalizowano aż trzy sypialnie — co jest normalne przy dwójce dzieci. W sypialni rodziców znajdziemy przede wszystkim niskie łóżko orzechowe. Za białym zagłówkiem znajdziemy przede wszystkim delikatny błękit na ścianie. Uwagę przykuwają dwa meble. Biała szafa z wyjątkowymi prostymi frezami przywołującymi pionowe lamele oraz ażurowy drewniany regał połączony z biurkiem.

Sypialnia

sypialnia

© Furora Studio

opracował Wiktor Bochenek

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
Bestsellery
KLUDI – nowy wymiar luksusu
OKEDA – długie kobiece włosy nie są straszne naszym prysznicowym odpływom liniowym
FABROL - najlepszy adres dla twoich rolet