Artgeist

Artgeist to producent dekoracji ściennych największy w Polsce oraz jeden z największych w Europie. Firma powstała w 2004 roku i od tego czasu celnie trafia w gusta miłośników dekoracji wnętrz, tworząc przystępne, oryginalne i autorskie dzieła sztuki, inspirowane aktualnymi trendami.
Firma działa na największych europejskich platformach handlowych: Amazon i eBay, docierając do odbiorców także przez intensywnie rozwijający się kanał sprzedaży B2B oraz własny sklep internetowy bimago.pl.
 
Nowoczesny park maszynowy, o mocy produkcyjnej około 35 000 m kw. na dobę, wyposażony jest w 17 specjalistycznych maszyn drukujących. Dzięki temu projekty są realizowane na indywidualne zamówienia, a ponad 90% prac finalnych dociera do klientów w ciągu 48 godzin. Powierzchnia części produkcyjno-magazynowej wynosi około 4000 metrów kwadratowych, co umożliwia sprawne wysyłanie średnio 55 000 paczek miesięcznie do 34 krajów na całym świecie.
 
Siłą napędową firmy są innowacyjne pomysły, zamiłowanie do designu i wyjątkowy zespół, odpowiedzialny za kreację i tworzenie niepowtarzalnych wzorów. Firma zatrudnia łącznie 260 pracowników, a zarówno dział produkcyjny, jak i biura Artgeist od początku działalności zlokalizowane są we Wrocławiu.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE
Seria Aria i Sonata Touch – nowoczesne łączniki od firmy OSPEL
Innowacyjne oświetlenie ewakuacyjne
Panele nadłóżkowe INMED wspomagające sprzęt szpitalny