CCI Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor Corian® Design

Projekty indywidualne, jak i komercyjne, z roku na rok zmieniają swoje definicje i wymagania w obszarze estetyki i trwałości materiałowej. Corian® jako światowy lider rynku Solid Surface, jest wysokiej jakości odpowiedzią, na te wciąż rosnące, wymagania branży architektonicznej .

Materiał jest mieszanką 70% naturalnych minerałów i żywicy akrylowej, która dzięki swym właściwościom gwarantuje praktyczne i higieniczne rozwiązania dla domu oraz przestrzeni publicznych. Materiał znajduje zastosowanie w hotelach, lokalach gastronomicznych czy obiektach medycznych. Wysoka odporność Corian® sprawia, że często używany jest w miejscach o intensywnej eksploatacji oraz tych narażonych na działanie zjawisk atmosferycznych. Pokrywa podłogi, współtworzy elewacje, ale też elementy domowej architektury w kuchni czy łazience.

www.cci.com.pl


O CAHAYA

Wierzymy, że proste czynności potrafią składać się na niezapomniane doświadczenia. Chcieliśmy stworzyć produkty, które podczas ich codziennego użytkowania pozwalają obcować z pięknem ich formy, prostotą kształtów i perfekcją wykonania. Z dbałością o każdy detal, wspomagani siłą naszej wyobraźni i umiejętności, postanowiliśmy wkroczyć na obszary sztuki użytkowej, której efektem będzie przyjemność korzystania z ręcznie wykonanych przez nas produktów w Waszych domach.

www.cahayadesign.com

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE