GETZNER / Asona Sp. k. – Partner w Polsce

Oferujemy maty wibroizolacyjne przeznaczone do stosowania w miejscach, w których często generowane są bardzo silne drgania. Nasze produkty nadają się do izolowania wibracji powstających na skutek działania maszyn. Powstrzymują też drgania oddziałujące na budynki, fundamenty i posadzki. Maty wibroizolacyjne Getzner skutecznie tłumią pionowe i poziome drgania. Dobrze radzą sobie z minimalizowaniem hałasu i wibracji powstających w wyniku zwykłego użytkowania budynku, na przykład słuchania muzyki, chodzenia po schodach. Produkty Getzner umożliwiają spokojny sen i wypoczynek, co przekłada się na zmniejszenie stresu.

Mogą być stosowane:

 • w budownictwie (jako izolacja fundamentów, ścian i stropów),
 • jako izolacja drgań wygenerowanych przez maszyny,
 • jako wytłumienie posadzek (na przykład w supermarketach, studiach fitness).

GŁÓWNE PRODUKTY

 • Sylomer ®, Sylodyn ®, Sylodamp ®
  Wibroizolacja, izolowanie od drgań, tłumienie drgań, wytłumianie drgań, ochrona przed drganiami, wibroakustyka, izolacja fundamentów maszyn, podkładki antywibracyjne, elastomery, maty antywibracyjne, maty ochronne, pasy antywibracyjne, izolacja biegów schodowych, ochrona budynków od drgań, ochrona budowli, zabezpieczenie budowli przed drganiami, zabezpieczenie budynków,izolowanie lądowisk.
 • Acoustic Floor Mats (maty AFM)
  Izolacja dźwiękowa podłóg, izolacja od dźwięków uderzeniowych, izolacja posadzek, wyciszanie podłóg, wyciszanie posadzek, wytłumianie podłóg, wytłumianie posadzek, tłumienie dźwięków uderzeniowych.
 • Acoustic Floor Blocks (bloczki AFB)
  Izolacja od drgań i dźwięków uderzeniowych podłóg. Stosowane najczęściej na przestrzeniach fitness. Rozwiązanie punktowe z wypełnieniem/bez wypełnienia między bloczkami. Pod wszelkiego rodzaju podłogi posiadające rozwiązanie szalunkowe (rozkładające obciążenie równomiernie na bloczki).
 • Podkłady SB10
  Podkłady pod podesty i biegi schodowe. Stosowane głównie w budownictwie mieszkaniowym na klatkach scho

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE