Gladius

Każdy obiekt hotelowy to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z zapałem, pasją i zaangażowaniem. Analizując trendy branży hotelowej, poszukujemy nowych rozwiązań, niebanalnych form oraz doskonałej funkcjonalności. Wykorzystując nasze 20-letnie doświadczenie, realizujemy projekty w różnym zakresie przedmiotowym — od tych mniej skomplikowanych jak projektowanie i produkcja mebli hotelowych, do bardziej złożonych, jak tworzenie kompleksowych koncepcji aranżacji wnętrz obiektów hotelowych ze szczególnym uwzględnieniem recepcji hotelowych, barów, restauracji i sal konferencyjnych.

Produkujemy, dostarczamy i montujemy wyposażenie meblowe oraz wyposażenie dodatkowe — również na podstawie pomysły i koncepcje zewnętrznych biur projektowych. Zapewniamy kompleksową obsługę na wszystkich etapach realizacji projektu wyposażania. Dostawa i montaż są realizowanie przez wyspecjalizowane ekipy montażowe, które kierują się zasadą najwyższej jakości obsługi oraz dbałością o mienie klienta.

Dbamy o to, aby nasze projekty i ich realizacje zapadły głęboko w pamięć gości hotelowych jako świat o pięknych kształtach i niepowtarzalnym nastroju, do którego zawsze będą chętnie wracać.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE