GREENLAM POLAND Sp. z o.o

Będąc jednym z trzech największych producentów laminatów na świecie, Greenlam Laminates może poszczycić się wyjątkowym podejściem do detali, wybitnymm artyzmem, niezrównaną jakością i nieustępliwym dążeniem do perfekcji.Dzięki zdolnościom produkcyjnym wynoszącym 15,62 miliona arkuszy rocznie, zawsze gwarantujemy pełną dostępność produktów najwyższej jakości.Od samego początku naszym motorem napędowym są: innowacyjne technologie i kreatywne rozwiązania.

Profesjonaliści, tacy jak architekci, projektanci wnętrz i konsumenci końcowi, mogą na nas polegać zawsze, gdy chodzi o możliwość zrealizowania ich pomysłów dekoracyjnych, w wykorzystaniem elegancjch powierzchni o wyjątkowym charakterze.

Nasz zespół liczy 3750 pracowników, którym dzawsze dziękujemy za utrzymanie naszego poziomu doskonałości i zaangażowania. Lista naszych niezmiennie zadowolonych klientów inspiruje nas do wprowadzania innowacji i idei dostarczania tego, co najlepsze.W związku z powstaniem biura odpowiedzialnego za Europę Środkową i Wschodnią (Greenlam Poland) zapraszamy do współpracy z Nami firmy zainteresowane sprzedażą doskonałych laminatów Greenlam. W tym celu prosimy o kontakt z Przemysławem Danielem Strzyż, Country Head Central-Eastern Europe.Adres e-mail: przemek.pl@greenlam.com.

NASZE WARTOŚCI

W Greenlam chcemy, aby nasze laminaty dekoracyjne nie tylko odmieniały przestrzenie, ale także wzbogacały życie wszystkich, którzy mają z nimi kontakt. Można to osiągnąć jedynie poprzez przestrzeganie naszych podstawowych wartości i upewnienie się, że wszyscy nasi interesariusze rozumieją je i stosują w życiu zawodowym:

Zaufanie - Wierzymy, że ludzie są rzetelni i odpowiedzialni.

Szybkość - szybko decydujemy, odpowiadamy i wykonujemy.

Wydajność - Cenimy wydajność w zakresie produktów, ludzi i procesów.

Praca zespołowa - osiągamy więcej dzięki współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami.

Nauka - Zachęcamy do nauki; tworzenie i pielęgnowanie talentów.

Wdrażamy te podstawowe wartości w każdym aspekcie naszej działalności, wspieramy innowacje aby móc dostarczać najlepsze laminaty. Nigdy nie boimy się uczyć na własnych błędach i wyciągy na ich podstawie wnioski, które poprawiają naszą efektywność, wzbogacają życie - nasza wizja pozostaje jasna i przejrzysta.

Zaangażowanie Greenlam w innowacje zmieni przestrzenie dzięki pięknym i dobrze dobranym laminatom dekoracyjnym, które poprostu wzbogacją nasze życie.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp
GAMRAT WPC – pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością