IMPEROLL S.C. Marcin Rafał Schwabe

Oferujemy osłony wewnętrzne oraz zewnętrzne
dla Twojego domu, biura, firmy.

Jesteśmy jednym z liderów na krajowym rynku osłon okiennych. Już od kilkunastu lat produkujemy i instalujemy najwyższej jakości rozwiązania wewnętrzne i zewnętrzne: rolety materiałowe, plisy okienne, rolety w kasecie, żaluzje fasadowe, markizy, refleksole i wiele innych. Czy to w przypadku produktów standardowych, czy też przy unikalnych systemach „szytych na miarę”, wkładamy w naszą pracę całe serce, ponieważ kochamy to, co robimy.

Pasja, wiedza, rozwój, zaufanie.
Oto nasza konstytucja. Na tych czterech filarach budujemy relacje z naszymi klientami, partnerami, architektami, dystrybutorami czy odbiorcami hurtowymi. Jesteśmy też po prostu skuteczni: żadne zlecenie nie jest niewykonalne, a żaden termin zbyt napięty.

Wierzymy w zarządzanie światłem.
Wiemy jak dzięki odpowiedniej kontroli nasłonecznienia sprawić, by mieszkało się przyjemniej, a pracowało lepiej. Taki jest prawdziwy cel tego, co oferujemy.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie trzeba. Nasze produkty kupisz w siedzibie firmy i w sieci dystrybutorów w całej Polsce. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie, pisząc maila czy wiadomość na Facebooku. Czekamy!

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE