Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Od 1978 roku do dzisiaj produkujemy osprzęt elektroinstalacyjny, który od najdrobniejszego elementu po ostateczny kształt jest efektem zaangażowania, pracy, czasu i emocji pracowników naszej rodzinnej firmy.

Wiedza i doświadczenie, jakie od lat gromadzimy, pozwala nam tworzyć produkty piękne i funkcjonalne o bardzo dobrej jakości. Odpowiednia strategia inwestycyjna, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspieranej nowoczesną technologią sprawia, że produkujemy coraz doskonalszy osprzęt elektroinstalacyjny m.in. gniazda i łączniki.

Renomę naszej firmy oraz jakość oferowanych przez nas produktów potwierdzają liczne certyfikaty, a do najważniejszych należy Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2015 wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

Od początku działalności przeszliśmy wiele etapów kształtowania naszej obecnej pozycji na rynku. Serdecznie zapraszamy do podróży w czasie, poprzez najbardziej znaczące daty naszej produkcyjnej historii.

Naszym atutem są pasja i zaangażowanie w realizację długoterminowych celów. Nie tracąc z pola widzenia wartości, które nas ukształtowały będziemy, w najbliższych latach konsekwentnie realizować wyznaczoną strategię rozwoju.

Zapraszając Państwa do współpracy, gwarantujemy szybką obsługę oraz rzetelne spełnienie Państwa oczekiwań, gdyż naszą wartość staramy się budować w oparciu o satysfakcję klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE