Libet S.A.

Libet jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów nawierzchni betonowych. Firma dostarcza również elementy małej architektury ogrodowej, które są piękne i funkcjonalne. Do ich produkcji wykorzystuje wysokiej jakości kruszywa o ponadprzeciętnych walorach estetycznych i wytrzymałościowych.

Produkty marki Libet

Asortyment marki Libet jest bardzo rozbudowany. W kilku kolekcjach znajdziesz nowoczesne lub stylizowane na stare elementy architektury ogrodowej. Kamienne schody, murki, nawierzchnie betonowe do wykładania chodników, podjazdów i parkingów. Do tego szereg rozwiązań dedykowanych użytkowi w przestrzeni publicznej, a więc fontanny, elewacje, infrastruktura drogowa i wiele innych.

Stosowane technologie

Firma Libet korzysta z nowoczesnych technologii. Stosuje m.in. beton wibroprasowany, elementy splitowane, PHC, kamień naturalny czy gres porcelanowy. Zastosowanie mają również takie innowacje jak uszczelnianie kostki ALS czy Wet-Cast. Komplementarna oferta obejmująca kostki, ogrodzenie oraz oświetlenie posesji to znak rozpoznawczy spółki, która od 2011 jest notowana na giełdzie.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE