MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.

MILOO ELECTRONICS Sp. z o. o. powstało w 2002 roku jako firma rodzinna ze 100% udziałem kapitału polskiego. Spółka - zlokalizowana w Starym Wiśniczu w województwie małopolskim - w pierwszych latach działalności skupiała się nad rozwojem elektronicznych systemów sterowania i automatyki wykorzystywanych m. in w branży komercyjnych urządzeń chłodniczych przeznaczonych dla biznesu.

W 2007 roku dostrzegając potencjał innowacyjnej technologii LED, rozpoczęto prace badawcze i rozwojowe dotyczące możliwości produkcji i dostarczania na rynek autorskich rozwiązań oświetleniowych. Był to niewątpliwie jeden z kluczowych momentów w historii firmy, który wyznaczył późniejszy jej kształt.

5 lat później - w 2012 roku podjęto decyzję o stworzeniu nowej marki dla tej kategorii produktów: MILOO LIGHTING. Obecnie, w portfelu produktów ww. marki znajduje się ponad 90 rodzin produktowych zawierających około 6000 wariantów. Oprawy oświetleniowe MILOO LIGHTING wykorzystywane są w sektorze obiektów użyteczności publicznej, przestrzeniach biurowych i komercyjnych, branży retail, halach produkcyjnych i przemysłowych, centrach logistycznych czy też w budynkach kategorii HBC (hotele/biura/centrahandlowe).

Spółka realizuje projekty dla największych marek i instytucji. Posiada własny, nowoczesny pak maszynowy, rozbudowany dział R&D oraz najnowszej generacji laboratorium fotometrii. Rocznie dostarcza na rynek do 100 000 sztuk opraw oświetleniowych.

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE
HYBRYD – producent opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego
Guardian Sun® – nowa gama wysokiej jakości szkieł dla jeszcze wyższego całorocznego komfortu użytkowników domów
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp