IGLOTECH Sp. z o.o.

Generalnym Dystrybutorem Pomp Ciepła Neoheat jest firma Iglotech

Iglotech to Spółka założona i z sukcesem prowadzona od 1993 roku przez panów Leszka Bystrzyckiego i Rafała Ostrowskiego. Firma powstała i nieprzerwanie działa z siedzibą w Kwidzynie. Dzięki konsekwentnej polityce następuje stała jej ekspansja, której towarzyszy ciągłe doskonalenie struktur oraz wzrost zatrudnienia.

Profesjonalizm świadczonych usług potwierdzony został certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001. Spółka stale pracuje nad poprawą komunikacji z Klientami, wciąż szuka najlepszych rozwiązań i starając dopasować do ich oczekiwań dąży do tego by być liderem w branży, który może zaproponować najlepsze produkty w jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy obsługi.

Misja
Iglotech dostarcza na terenie Europy kompleksowe rozwiązania z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych, obejmujące nowoczesne produkty oraz najwyższy poziom obsługi i doradztwa technicznego, stając się dzięki temu zaufanym partnerem swoich klientów.

Wizja
Iglotech nieustannie doskonali swoje umiejętności i zdolności oraz gromadzi zasoby i usprawnia procesy, niezbędne do ciągłego i dynamicznego wzrostu, umożliwiającego dotarcie do coraz większego grona klientów i dostarczenie optymalnych rozwiązań, które tym samym zapewnią im najlepsze z możliwych korzyści.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE