Norlys Sp. z o.o.

Norlys to międzynarodowy holding z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją, której zakład produkcyjny mieści się w Nowym Sączu. Nasze inspiracje pochodzą ze Skandynawii, tworzymy zatem oprawy proste, a jednocześnie o najwyższych walorach estetycznych, zgodnych z aktualnymi trendami o jakości spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.

Historia Norlys ma swój początek w 1953 roku w Norwegii gdzie do dzisiaj mieści się jej oddział główny zajmujący się dystrybucja opraw na rynki skandynawskie testując je w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. 25 lat temu zaznaczyliśmy nowy bieg historii Norlys również w Polsce, Nowym Sączu gdzie został usadowiony główny zakład produkcyjny. Posiadamy własną odlewnię aluminium, dział pras do produkcji opraw stalowych, dział ocynkowni ogniowej, dział obróbki, w którego skład wchodzi obróbka CNC, malarnię proszkową oraz wydziały montażu. Naszą dumą jest własne Laboratorium Badawcze wyposażone w specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy do badań opraw oświetleniowych, wykonujący pomiary według wymogów właściwych dla ENEC, zgodnie ze standardem ISO 17025.

Dzisiaj Norlys Polska to już ponad 15 000 m² powierzchni produkcyjnej, 21 wydziałów, trzystu wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają naszym Klientom najwyższą, jakość oferowanych przez Norlys produktów.

Jedną z głównych misji firmy jest stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych zespołu pracowników. Posiadamy trzy Certyfikaty systemów jakości: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i IATF 16949:2016. Wdrażamy system jakości z serii ISO 17025. Stały proces inwestowania w kapitał ludzki pozwala nam na zwiększenie wydajności, konkurencyjności i efektywności pracy. Dbałość o kadrę i zasób wiedzy technicznej daje nam możliwość wdrażania nowych modeli i udoskonalania produktów już istniejących. Obecnie firma może się pochwalić dostosowaniem ponad 80% swoich modeli do najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie światła — modułów LED.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE