Puidukoda Polska Sp. z o.o.

Puidukoda to estońska firma, założona w 1997 roku, której podstawowa działalność opiera się na produkcji i sprzedaży drewna struganego i desek profilowanych. Głównym surowcem jest drewno z naturalnych drzew iglastych (świerk, sosna) pochodzących ze Skandynawii i północnych rejonów Rosji.

Towar prosto od producenta – szybko i sprawnie

Od 2004 roku produkty od estońskiego producenta dostępne są w Polsce – ich dystrybucją zajmuje się firma Puidukoda Polska. Oferta opiera się na sprzedaży hurtowej oraz detalicznej boazerii, elewacji, podłóg, tarasów oraz drewna C24. Ponadto Puidukoda Polska współpracuje z innymi producentami rozszerzając swoją ofertę o termodrewno, produkty do budowy saun oraz akcesoria saunowe. Firma posiada obecnie trzy składy fabryczne: skład „Mazury” w Piszu, skład „Wielkopolska” w Węglewie k/Konina i skład „Lublin” w Dominowie oraz rozbudowany system dystrybucji, aby zoptymalizować koszty dostaw oraz zapewnić klientom stały dostęp do produktów.

Malowanie na życzenie klienta

Dobre jakościowo drewno to jednak nie wszystko – firma Puidukoda Polska, jako jedna z nielicznych na naszym rynku, oferuje klientom malowanie maszynowe drewna na indywidualne zamówienie w dowolnych kolorze RAL oraz zamówienia na produkty zabezpieczone środkami ochrony ogniochronnej drewna NT DECO w Klasyfikacja ogniowa nierozprzestrzeniania ognia (NRO).

Produkty gotowe do montażu i materiały wykończeniowe

Program DREWNO DEKORACYJNE to 8 oryginalnych produktów estońskiej linii Woodmood oraz kilkanaście produktów termowanych lub malowanych maszynowo z asortymentu Puidukoda Polska gotowych do montażu. Produkty dedykowane zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Dodatkowo posiadamy w sprzedaży materiały wykończeniowe takie jak kątowniki, listwy przypodłogowe, cokoły i ćwierćwałki.

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE