REHAU

Dlaczego REHAU?
Z myślą o pięknie i wygodzie.

Firma REHAU od ponad 75 lat działa z sukcesem na międzynarodowych rynkach tworząc produkty, z których każdego dnia korzystają miliony ludzi na całym świecie. Wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie projektując rozwiązania, które czynią nasze życie prostszym, komfortowym i piękniejszym.

REHAU to przedsiębiorstwo zajmujące się przetwórstwem polimerów, produkujące w obszarach działalności budownictwo, motoryzacja i przemysł. Rehau zatrudnia na całym świecie ponad 15 000 pracowników w ponad 170 zakładach.

Powierzchnie meblowe REHAU
Stwórz niezwykłe projekty, wykorzystując nasze materiały. Ich nieszablonowe zastosowanie dostrzeżesz, realizując mniejsze przedsięwzięcia, jak i duże inwestycje. Kuchnie, łazienki, patio w hotelach i apartamentowcach czy powierzchnie biurowe, a nawet kampery. Wszędzie tam i w wielu innych miejscach sprawdzi się polimerowe szkło czy akryl REHAU.

Zobacz, jak pracujemy i zainspiruj się najnowszą kolekcją RAUVISIO crystal deep. Jej najnowsze kolory nawiązują do niezmierzonej głębi oceanu. Optyka metalu w połączeniu z matem gwarantuje niespotykany dotąd efekt.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE