ROSA / Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

Grupa ROSA to polska firma specjalizującą się w projektowaniu i produkcji kompletnych zestawów oświetlenia zewnętrznego.

Założona w 1992 roku przez Stanisława Rosę, wówczas firma zatrudniająca kilka osób, dziś jest prężnie działającym przedsiębiorstwem i cenionym liderem w branży oświetleniowej. W zakładach o łącznej powierzchni użytkowej ponad 34 000 m2, zlokalizowanych w Tychach oraz w jednej spółce zagranicznej, ROSA zatrudnia prawie 400 osób.

Na sukces firmy składa się wiele czynników, lecz najważniejszym z nich są ludzie, którzy w niej pracują. Tradycja, doświadczenie, solidność, indywidualne podejście do każdego klienta, podparte jednocześnie innowacyjnymi, kreatywnymi i ekologicznymi rozwiązaniami, to atuty rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale i w prawie sześćdziesięciu krajach na wszystkich kontynentach, do których eksportujemy nasze produkty. Decydując się na współpracę z firmą ROSA, klient otrzymuje wsparcie, pomoc i doradztwo najlepszych specjalistów z branży w Polsce. Wysoce wyspecjalizowane kadry inżynierów oraz własna myśl techniczna są gwarancją profesjonalnej i sprawnej realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE