computer zapisz w ulubionych

2w1 – oświetlenie LED z inteligentną stacją ładowania pojazdów

01 września '20
ROSA / Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

ROSA / Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego „ROSA” Stanisław Rosa

ul. Strefowa 1

43-109 Tychy

tel: 327388901

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych Karin LED EV
Z cyklu „Nowoczesne oświetlenie – trendy 2020”

Broszura – KARIN LED EV

KARIN LED EV to estetyczne połączenie kolumny oświetleniowej zintegrowanej ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych. W pełni ekologiczna kolumna wyposażona jest w moduł RGB, intuicyjny sposób ładowania i czytnik kart RFID. Stacja do wyboru w 10 kolorach anodowania.

Pierwsze kroki w świecie SMART technologii postawiliśmy uzupełniając nasz standardowy produkt oświetleniowy o wyposażenie związane ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych. Prezentujemy Karin LED EV. Wygląd stacji ładowania od pierwowzoru przeszedł kilka kluczowych modernizacji, ale najbardziej zauważalną jest zastosowanie niższego klosza. Finalnie nasze działanie pozwoliło uzyskać więcej przestrzeni na montaż dodatkowego osprzętu elektrycznego. W tym momencie jest to produkt kompletny, mogący spełnić oczekiwania klientów. Wprowadzone zmiany nie wpłynęły na rozmiary modelu ani na jego parametry oświetleniowe, dzięki czemu wciąż jest jedną z najmniejszych stacji wolnostojących dostępnych na rynku.

Nowoczesna anodownia firmy daje możliwość zamówienia stacji w jednym z dziesięciu kolorów anodowania

© ROSA

Produkt występuje w dwóch konfiguracjach, wersji BASIC proponowanej do instalacji na prywatnych posesjach, a także w wersji przeznaczonej do użytku publicznego bazującej na systemie obsługującym protokół OCPP. Zgodność z protokołem OCPP pozwala na pełną integrację stacji z dostępnymi na rynku systemami zarządzania umożliwiającymi autoryzację oraz rozliczenie usługi ładowania.

© ROSA

Moce znamionowe punktu ładowania mieszczą się w przedziale od 3,7 kW do 22 kW. Obsługa punktu odbywa się poprzez dedykowaną aplikację na telefon komórkowy łączącą użytkownika ze stacją oraz systemem operatora. Korpusy kolumn Karin EV wykonywane są z anodowanego aluminium, które zapewnia zarówno wysokie walory estetyczne, odporność na warunki atmosferyczne, jak i pełną ekologiczność. Nowoczesna anodownia firmy daje możliwość zamówienia stacji w jednym z dziesięciu kolorów anodowania.


Więcej informacji na stronie firmy ROSA w portalu A&B

 

Głos został już oddany

okno zamknie się za 5

Odkryj przyszłość już teraz: platforma cyfrowa GROHE X
Advertisement
Odkryj przyszłość już teraz: platforma cyfrowa GROHE X