SZANDORY.EU

Jesteśmy specjalistycznym dostawcą i instalatorem najbardziej wszechstronnych systemów ochrony przeciwpowodziowej w Polsce.

Projektujemy, dostarczamy i instalujemy specjalnie zaprojektowane zabezpieczenia przeciwpowodziowe, w tym mobilne zapory przeciwpowodziowe, bramy przeciwpowodziowe i drzwi przeciwpowodziowe.

Nasze produkty ochrony przeciwpowodziowej są produkowane zgodnie z niezwykle wysokimi standardami, co oznacza, że ​​zapewniają niezawodne i gwarantowane zapobieganie powodziom.

Nasza oferta produktów ochrony przeciwpowodziowej może być wykorzystana praktycznie w każdej sytuacji - od zalania spowodowanego przez deszcze nawalne po powodzie spowodowane przez wylewające rzeki . Oferujemy zabezpieczenia przeciwpowodziowe, które mogą być używane do ochrony najmniejszych otworów, aż do ochrony szerokiego obszaru.

Nasze produkty do ochrony przeciwpowodziowej, są podzielone na trzy główne obszary: mobilne zapory przeciwpowodziowe, automatyczne zapory przeciwpowodziowe i samozamykające zapory przeciwpowodziowe.

Oprócz dostarczania najwyższej jakości produktów ochrony przeciwpowodziowej, zapewniamy pełen zakres profesjonalnych usług, które mogą dostarczyć kompletne rozwiązanie przeciwpowodziowe, od określenia najbardziej odpowiedniej ochrony, aż po instalację i uruchomienie produktów powodziowych.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE