Uponor Sp. z o.o.

Firma Uponor jest wiodącym międzynarodowym dostawcą rozwiązań w zakresie dostarczania bezpiecznej wody pitnej, energooszczędnych systemów zarządzania temperaturą w pomieszczeniach oraz niezawodnej infrastruktury. Obsługujemy budownictwo w wielu dziedzinach, takich jak budownictwo mieszkaniowe i komercyjne oraz obiekty i instalacje przemysłowe. Firma Uponor zatrudnia około 3900 pracowników w 30 krajach, głównie w Europie i Ameryce Północnej, a jej sprzedaż netto w roku 2015 wynosiła 9,5 mld SEK. Firma ma siedzibę w Finlandii i jest notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W Polsce działalność Uponor prowadzona jest przez dwie odrębne spółki: Uponor Sp. z o.o. - rozwiązania dla budownictwa oraz Uponor Infra Sp. z o.o. - rozwiązania infrastrukturalne dla sieci zewnętrznych. Zapraszamy do odwiedzenia wybranej jednostki. W dowolnej chwili można wrócić do strony głównej w celu zmiany wyboru.
Zrównoważone rozwiązania w zakresie instalacji wodociągowych oraz infrastruktury na potrzeby gospodarstw domowych i gospodarki komunalnej

Firma Uponor jest czołowym międzynarodowym dostawcą systemów i rozwiązań do zastosowania w budownictwie oraz sieciach zewnętrznych.

Nasze systemy dostarczania bezpiecznej wody pitnej, energooszczędnego zarządzania temperaturą w pomieszczeniach oraz niezawodnej infrastruktury wyznaczają standardy w branży. Skupiamy się na zrównoważonym rozwoju, z pasją opracowując nowe technologie oraz dostarczając systemy ułatwiające codzienne życie. W ten sposób budujemy zaufanie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na wyciągnięcie następujących wniosków: instalacja wodna oraz zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach stanowią nieodłączne elementy codziennego życia – dotyczy to zarówno ogrzewania, obiegu pitnej wody, wentylacji, przydomowych systemów odprowadzania ścieków, jak i lokalnych oczyszczalni.

Wiedza i zaangażowanie stanowią nasze najważniejsze atuty, pozwalające nam rozwijać i ulepszać nasze systemy oraz projekty naszych klientów. Konstruktorom, instalatorom, architektom, konsultantom, sprzedawcom detalicznym i developerom zawsze służymy ekspercką poradą. Jesteśmy dla nich solidnym partnerem, oferując najwyższej jakości rozwiązania do zastosowania w budownictwie, w tworzeniu systemów regulacji temperatury, w ogrzewaniu podłogowym oraz w zewnętrznych sieci miejskich.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE