HAAKSBERGEN | ELASTOLITH® POLSKA

ELASTOLITH jest holenderskim producentem  mineralnej płytki klinkierowej. Ręczną metodę produkcji opatentowano w 1962 roku i realizuje się do dzisiaj w niezmienionej formie.

Grupa ELASTOLITH Polska posiada dwie linie produktowe: ELASTOLITH Classic oraz HAAKSBERGEN. Pierwsza z nich jest kierowana do prywatnych inwestorów, natomiast druga do architektów, generalnych wykonawców, konserwatorów zabytków czy konstruktorów dużych obiektów komercyjnych i przemysłowych. Systemy ELASTOLITH znajdują swoje zastosowanie na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

50 lat - to nasze doświadczenie!

Płytki klinkierowe HAAKSBERGEN to wyjątkowy materiał elewacyjny, który od przeszło 50-u lat produkowany jest w holenderskiej manufakturze ELASTOLITH. Metodę produkcji opatentowano w 1962 roku i realizuje się do dzisiaj w niemal niezmienionej formie. System HAAKSBERGEN Original by Elastolith posiada wyjątkowe właściwości, dzięki którym może być stosowany w zasadzie wszędzie. Wszystkie produkty ELASTOLITH wytwarzane są przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji i jakości oraz tylko z naturalnych komponentów.

HAAKSBERGEN daje do rąk projektantów nowe, nieograniczone możliwości aranżacji budynków, które dotąd były ograniczone lub nawet niemożliwe dla tradycyjnych materiałów. Stwórz swoją własną, w pełni zindywidualizowaną płytkę klinkierową i sprawdź, w jaki sposób system HAAKSBERGEN rozwiązuje wszystkie problemy związane z projektowaniem ceglanych lub klinkierowych elewacji!

Produkty dla Architekta – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE