SAS Sp. z o.o.

Firma SAS Sp. z o.o. od 1994r. jest ogólnopolskim dystrybutorem produktów i akcesoriów do mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz.
Pod tym pojęciem znajdują się takie elementy jak: płyty laminowane, płyty mdf, płyty hdf, płyty akrylowe, fronty meblowe, blaty laminowane, blaty drewniane, blaty z tworzyw mineralnych, laminaty HPL, laminaty kompaktowe, płyty mineralno-akrylowe, sklejki, okucia do mebli, systemy szuflad, obrzeża i listwy meblowe, cokoły, kleje przemysłowe, profile aluminiowe oraz inne akcesoria do produkcji mebli.

Najlepsze produkty, innowacyjne rozwiązania, najwyższa jakość – to cechy producentów, z którymi współpracuje SAS, m.in: Egger, Blum, Rehau, DuPont™ Corian®, Formica, Kronospan, Kaindl, Zobal, Finsa, Garnica Plywood, Nomet i wielu innych.


SAS to także usługi stolarskie, tj: cięcie płyt, blatów, laminatów i okleinowanie nowoczesną technologią laserową, klejami na bazie EVA oraz poliuretanowymi, usługi CNC oraz klejenie laminatów na powierzchniach płaskich i krawędziach.

Firma zajmuje się również produkcją. Wykonuje na zamówienie klientów i wg indywidualnego projektu: fronty meblowe oraz blaty robocze - z płyt laminowanych, płyt akrylowych, laminatów i tworzyw mineralnych typu solid surface.

Od 2015r. spółka jest członkiem Klastra Akademia Architekta. Klaster gromadzi wielkopolskie firmy, których celem jest współpraca z architektami, żeby projektowane przez nich obiekty i wnętrza miały jak najlepszą jakość i niosły rozwiązania optymalnie służące dobru użytkowników. Członkowie Klastra (oprócz SAS to m.in: Rehau, Egger, Balma, Noti, Polflor, Schattdecor, Hettich, Ridex, Rondo) przywiązują dużą wagę do wzajemnych relacji – wymiana doświadczeń między firmami, wspólnie realizowane przedsięwzięcia przyczyniają się do rozwoju indywidualnego firm i umacniania marek

ODDZIAŁY SAS:

Siedziba firmy mieści się w Stęszewie koło Poznania. Ponadto SAS ma swoje filie na terenie całej Polski: w Warszawie, Gdańsku, Grudziądzu, Lesznie, Lublinie, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu i Łodzi.

W dziesięciu oddziałach firma zatrudnia ponad 250 osób. Przez lata wypracowane doświadczenie na rynku meblowym sprawia, że pracownicy SAS są specjalistami w swojej branży i jednymi z najlepszych przedstawicieli w tej gałęzi gospodarki.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Prefabrykaty żelbetonowe dla budownictwa
ZIDA technologie dachów zielonych : zielone dachy, substraty dachowe
Zintegrowane rozwiązania NICE tworzące ekosystem inteligentnego domu