PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Systemy ścianek działowych

01 października '19


ESPES to producent systemów ścian szklanych do przestrzeni biurowych oraz przemysłowych z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Firma tworzy wyjątkowe wnętrza stosując niestandardowe rozwiązania połączone z nowoczesnym designem. Zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo, pewność współpracy oraz gwarancję realizacji najbardziej wymagających projektów.

AKUSTYKA

Ściany szklane Espes, w zależności od konfiguracji oraz preferencji Klienta, zapewniają do 47 dB izolacyjności akustycznej udokumentowanej w Instytucie Techniki Budowlanej. Drzwi montowane w ścianach gwarantują dźwiękoszczelność do 42 dB.

JAKOŚĆ

Na każdym etapie produkcji przywiązywana jest najwyższa waga do jakości, od wyboru surowców, po dbałość wykonania, precyzję montażu i serwis.

POLSKA MARKA

Firma działa na polskim rynku od 1997 roku – rozpoczynała jako dystrybutor francuskich systemów, z czasem rozwijając własne rozwiązania, w tym jednoszybowy system Pejzaż – w stu procentach polski produkt o izolacji akustycznej do 39 dB.

DESIGN

Współpraca z Klientem oraz architektami pozwala na śledzenie zmieniających się potrzeb rynku i preferencji użytkowników. Na ofertę Espes składają się nowoczesne i elastyczne rozwiązania. Montujemy m.in. ścianki z efektownym szkłem giętym, czy też ze szprosami w modnym, loftowym stylu.

ROZWÓJ

Zaawansowane zaplecze technologiczne, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół profesjonalistów Espes podlegają ciągłemu rozwojowi. Doskonałe systemy i nowoczesne procesy produkcyjne pozwalają skutecznie odpowiadać na zapotrzebowania Klientów nie tylko w kraju, ale i za granicą. Ściany szklane Espes znajdują się w biurach wielu krajów europejskich.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W odpowiedzi na wyzwania zrównoważonego rozwoju Firma uznaje politykę społecznej odpowiedzialności biznesu za jeden z kluczowych elementów działalności angażując się wspólnie z pracownikami w kwestie społeczne oraz ekologiczne.

Zapraszamy do współpracy!

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE