okno zamknie się za 5

Ultrakompaktowe materiały powierzchniowe

computer zapisz w ulubionych

Ultrakompaktowe materiały powierzchniowe

23 września '19
DEKTON / Cosentino Poland sp. z o.o.

DEKTON / Cosentino Poland sp. z o.o.

ul. Tomasza 4

05-808 Parzniew k/Warszawy

tel: 223073266


Ściany stanowią znaczącą część domu, dlatego powinny być elementem nadającym całej przestrzeni charakteru i tworzącym pożądany nastrój wnętrza. Odgrywają także bardzo istotną rolę na poziomie strukturalnym, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór materiałów użytych przy ich budowie.

Powierzchnie z oferty Cosentino to niezrównane właściwości techniczne i niezliczone możliwości aranżacji – począwszy od kamieni naturalnych po materiały inspirowane betonem i metalami.

To szeroki wachlarz ponad 100 kolorów – od jednolitych po wzorzyste odcienie, o wysokim połysku lub o szorstkiej teksturze w matowym wykończeniu.
Maksymalny format okładzin Silestone i Dekton daje nieograniczoną możliwość perfekcyjnej aranżacji przy minimalnej ilości złączeń i niezwykle łatwym utrzymaniu.

DEKTON by Cosentino

Dekton® to powierzchnia ultrakompaktowa, wykonana ze szkła, porcelany i kwarcu. Dzięki swojej wytrzymałości i wszechstronności jest idealny do zastosowania w domowych aplikacjach, jak i dużych projektach. Płyty Dekton® są dostępne w różnych grubościach (4, 8, 12, 20, 30mm), dobieranych w zależności od specyfiki danego zastosowania, realizowanego projektu oraz pożądanego efektu.

DEKTON Slim

Slim to nowa, wielkoformatowa i ultracienka powierzchnia o grubości 4mm, która oferuje nieograniczone możliwości projektowania i niesamowitą łatwość instalacji i transportu. Wersja Slim zachowuje wszystkie właściwości techniczne oraz mechaniczne z jakich znany jest Dekton, a jej lekkość i zmniejszona grubość sprawiają, że jest to najbardziej wytrzymała i wydajna powierzchnia do wszelkich okładzin ściennych, a także wszelkiego rodzaju mebli.

SILESTONE by Cosentino

Silestone® to konglomerat kwarcowy, wykonany w ponad 90% z czystego kwarcu. Dostępny w 3 grubościach (12, 20 i 30 mm), ponad 80 kolorach i różnych teksturach, jest doskonałą powierzchnią do dekoracji wnętrz, stosowaną zarówno jako materiał na blaty kuchenne i łazienkowe, a także inne powierzchnie do wnętrz, jak okładziny ścienne i podłogowe.

W celu uzyskania szczegółowej informacji na temat oferty, prosimy o kontakt z oddziałem Cosentino w Polsce.

inne w kategorii "PRODUKTY"

MURASPEC

Tapety Muraspec znajdują zastosowanie w wysokiej klasy hotelach i obiektach spa, w restauracjach, szpitalach i biurach [...]

Produkty budowlane z klinkieru mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo bogatą kolorystykę — z tych [...]

BIM
Kuchnia z wykorzystaniem kwarcytu AURORA BOREALIS Kuchnia z wykorzystaniem kwarcytu AURORA BOREALIS
M+Q

Brazylijski kwarcyt o spokojnym kolorze nieba z dynamicznymi rysunkami w odcieniach żółtym i krwistoczerwonym. Modne [...]

Głos został już oddany