Produkty dla Architekta 2021/2022

2021/22

Produkty dla Architekta 2021/2022

2021/22

Małgorzata TOMCZAK
redaktorka naczelna A&B

Nowe materiały | nowe technologie


Architekcie i Architektko,

Oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie rocznika Produkty dla Architekta, również w wersji internetowej — www.produktydlaarchitekta.pl.

To kompendium wiedzy i sprawdzonych produktów najlepszych firm na rynku jest potrzebne w pracy każdej pracowni i biura projektowego. Dzięki tej publikacji dobierzecie najlepsze i optymalne rozwiązania dla swoich projektów, zaoszczędzicie czas na ich wyszukiwanie i porównywanie.

Życzymy owocnej pracy, wspaniałych projektów i inspirującej lektury!

Zapraszamy do lektury!
WERSJA ONLINE

Rocznik Produkty dla Architekta

wersja drukowana + wersja internetowa

Wydawany od 20 lat w formie bazy produktów do tworzenia architektury — dla architektów, pracowni architektonicznych i biur projektowych. Ukazuje się co roku w wersji drukowanej i internetowej. Stanowi przegląd najważniejszych firm, marek i nowości na rynku z szerokiego zakresu dziedzin: materiałów budowlanych, wykończenia, wyposażenia, zastosowań, oprogramowania architektonicznego, przestrzeni zewnętrznych, inteligentnych rozwiązań i HVAC. Każdego roku rocznik trafia do ponad 10 000 architektów i projektantów w Polsce!

Alternatywą wersji drukowanej rocznika jest wersja elektroniczna Produktów dla Architekta dostępna w menu naszej strony w zakładce PDA wzbogacona także o pliki BIM.

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE