Komandor S.A.


Szafy Komandor

Komandor to lider w branży systemów z drzwiami przesuwnymi oraz pionier w produkcji szaf wnękowych. Jesteśmy polską firmą, która podczas swojej 28-letniej kariery, zyskała zaufanie zarówno wśród polskich, jak i międzynarodowych klientów. Cieszymy się, że już w ponad 42 krajach, nowoczesna oraz funkcjonalna szafa utożsamiana jest z firmą Komandor - to sprawia, że mamy siłę do działania.

Naszą misją jest tworzenie personalizowanych rozwiązań dla mebli na wymiar, które sprawdzą się w każdej – nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Wierzymy, że profesjonalizm, umiejętność słuchania oraz wieloletnie doświadczenie sprawi, że dostarczane przez nas garderoby, szafy pod zabudowę, czy drzwi przesuwne spełnią oczekiwania każdego klienta.

Systemy Komandor to nie tylko szafy na wymiar, to również łóżka, kuchnie, komody oraz inne meble o spersonalizowanym charakterze. Aby ułatwić wybór oferowanych przez nas rozwiązań, stworzyliśmy ponad 200 autoryzowanych ekspozycji, dzięki którym klienci mają szansę zobaczyć przykładowe meble, szafy, ich strukturę oraz kolorystykę. Mogą również wykonać bezpłatny projekt oraz wycenę.

Projektanci Komandora nie dają gotowych rozwiązań, a jedynie podpowiadają, wsłuchują się w potrzeby i wspólnie z Klientem projektują dla niego unikatowy mebel. Jako firma uważamy, że profesjonalne doradztwo, dokładnie wykonany pomiar oraz wspólny projekt, to fundamenty rozwiązania skrojonego „na miarę”. Dajemy Klientom możliwość kreowania i realizacji własnych potrzeb, a poprzez perfekcyjnie dopasowanie produktu oraz profesjonalny montaż, idealnie dobrana szafa przestaje być marzeniem, a staję się rzeczywistością.

Szeroka gama wyrobów, jakie firma Komandor posiada w swoim portfolio, zaawansowane technologicznie rozwiązania i najlepszej jakości surowce, to baza naszych produktów. Szafy oraz meble na wymiar, drzwi do garderoby, szafa wnękowa, czy drzwi przesuwne pozwalają klientom na stworzenie nowoczesnej, designerskiej przestrzeni, w której jednocześnie królować będzie funkcjonalność oraz wygoda.

Zapraszamy do odwiedzenia wybranych salonów, w celu dobrania spersonalizowanych rozwiązań dla Twojego mieszkania lub do skorzystania z rewolucyjnej aplikacji DESIGNER KOMANDOR, która pozwoli Ci zaprojektować szafę na ekranie telefonu. Każde wnętrze zasługuje na to, aby posiadać doskonale zaprojektowane szafy Komandor.

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE