KUOO Architects

KUOO ARCHITECTS to powstała w 2006 roku pracownia projektowa założona przez Katarzynę Kuo Stolarską – absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. Do 2011 roku firma funkcjonowała pod nazwą Rydzyńska Design. Pracownia specjalizuje się w architekturze wnętrz i realizuje projekty zarówno w kraju, jak i za granicą.

Podstawowym obszarem biznesowym, na którym skupia się pracownia, jest współpraca Architekta z Klientem indywidualnym. Projektowanie wnętrz odbywa się w sposób sprawdzony i metodyczny, z poszanowaniem zarówno preferencji Inwestora, jak i poczucia estetyki oraz bieżących trendów architektonicznych i wnętrzarskich. Aranżacją przestrzeni zajmują się tu wyspecjalizowani, doświadczeni Architekci , którzy cenią funkcjonalność, prostotę i ponadczasowość.

Projekty wnętrz autorstwa KUOO ARCHITECTS cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość formy i staranny dobór wysokich jakościowo materiałów. Tworzenie niepowtarzalnych wnętrz to wyzwanie, zarówno dla Architekta, jak i właściciela aranżowanej przestrzeni. Dlatego współpraca z KUOO ARCHITECTS nie ogranicza się do procesu twórczego. Bazuje na kompleksowym podejściu do zadania, którego celem jest wykreowanie takiego wnętrza, w którym Inwestor będzie czuł się komfortowo przez lata. Częścią usług oferowanych przez pracownię jest więc także tworzenie mebli na indywidualne zamówienie, sprawowanie nadzoru autorskiego nad projektem, produkcja mebli, a także wyposażanie aranżowanych wnętrz.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE