MAKAA

MAKAA założyli w 2010 roku Katarzyna Waloryszak i Marcin Waloryszak. Architekci, mający kilkunastoletnie doświadczenie przy realizacji dużych projektów dla klientów komercyjnych w Warszawie i Paryżu.

"W naszej pracowni łączymy wartości. Nowoczesność i rozwój rozumiemy przez sztukę dialogu i umiejętność łączenia różnorodnych czynników. Wiedza, intuicja i wrażliwość stanowią kompetencje, dzięki którym możemy kształtować wizje przyszłości.

Zgodnie z najbardziej podstawową funkcją architektury – tworzymy projekty unikatowe, takie, które mają poprawiać jakość życia i przestrzeni. Wykorzystujemy modernistyczne standardy, dzięki którym technologie i materiały mogą być stosowane masowo. Ideały piękna i jakości łączymy z korporacyjnym i biznesowym profesjonalizmem organizacji i zarządzania.

Nasze projekty są niepowtarzalne, choć powstają z kultury popularnej. Każdy z nich wynika z lokalnego i globalnego kontekstu. Nasza architektura jest tworzona z potrzeb ludzi i dla ludzi. Wypracowaliśmy mechanizmy, dzięki którym, nasi klienci otrzymują od nas projekty pozwalające sprawnie przeprowadzić realizację, uniknąć błędów oraz precyzyjnie określić harmonogram i budżet inwestycji." - piszą o swojej działalności architekci MAKAA.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE