Boom Architekci

irma Boom Architekci to przede wszystkim ponad 15-letnie doświadczenie w pracy projektowej oraz bogaty dorobek w postaci zrealizowanych budynków usługowych, mieszkalnych, biurowych, przemysłowych oraz wnętrz publicznych i prywatnych

Dysponujemy potencjałem technicznym i personalnym do wykonywania wielobranżowych projektów a zatrudniany przez nas zespół specjalistów posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie gwarantujące fachowe i terminowe wykonanie powierzonych zadań. Jesteśmy specjalistami w kompleksowej obsłudze realizacji inwestycji na wszystkich etapach procesu budowlanego. Projektujemy, doradzamy i pomagamy Inwestorom w zakresie architektury, budownictwa i inżynierii środowiska.

Głównymi architektami w firmie są Krzysztof Tomczyk i Krzysztof Goszczyński posiadający duże doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu realizacji inwestycji. W stały skład zespołu projektowego wchodzą architekci: Monika Obreda, Konrad Firyn, Dorota Sachajko.

Zakres usług w obszarze wszystkich specjalności (architektura, konstrukcja, branże instalacyjne, inspektorzy nadzoru, rzeczoznawcy, eksperci) w zależności od potrzeb Inwestora może obejmować:

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE