PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Budowa hali stalowej w pięciu krokach

26 września '19


Nasze motto – Przyjazne budowanie – podkreśla nasze nastawienie do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego. Aby zapewnić właściwy sposób obsługi naszych klientów, współpracujemy z najlepszymi biurami architektonicznymi zajmującymi się projektowaniem budynków przemysłowych, ujeżdżalni konnych oraz hal dla rolnictwa.

Borga Sp. z o.o. istnieje na rynku Polskim od 1993 roku. Od samego początku działa w branży konstrukcji stalowych. Od 2008 roku posiada własny zakład produkcyjny, w którym wytwarzana jest konstrukcja główna hal stalowych – spawane na zrobotyzowanych stanowiskach ramy portralowe z innowacyjnym środnikiem trapezowym oraz kratownice oparte o krzyżulce zimnogięte.

Unikatową cechą Borga jako dostawcy hal jest kontrola całego procesu – poczynając od ofertowania, przez projektowanie branży konstrukcyjnej, produkcję aż po montaż i obsługę posprzedażową. Na każdym z tych etapów współpracujemy z biurami architektonicznymi, aby inwestorowi dostarczyć rozwiązanie dopasowane do jego rzeczywistych potrzeb.

Dzięki zaprojektowaniu i wybudowaniu kilku tysięcy budynków w Europie Środkowej i Skandynawii jesteśmy w stanie dostarczyć bardzo szeroką gamę rozwiązań technicznych, starając się jednak ukierunkowywać inwestorów na rozwiązania wynikające z najlepszych praktyk poznanych przez nasz zespół przez te wszystkie lata.

Borga to polska firma z korzeniami w Szwecji. Dlatego z jednej strony stoimy twardo na ziemi, rozumiejąc doskonale otaczającą nas rzeczywistość biznesową i prawną, z drugiej strony nie boimy się wyzwań, ale też nigdy nie godzimy się na kompromisy dotyczące jakości. Zależy nam na tym, aby biura architektoniczne chciały z nami współpracować w przyszłości a klienci chcieli nas polecać. A to jest właśnie istota Przyjaznego budowania.

Osoby kontaktowe – regionalni kierownicy sprzedaży:
Aneta Stanicka – Polska południowa – tel. 605-440-475
Marcin Krauze – Polska północna – tel. 607-335-012

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE