PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Fuji - Systemy klimatyzacji z inteligentnymi rozwiązaniami

01 grudnia '22

Japońska jakość klimatyzacji

Od lat Fuji Electric produkuje systemy klimatyzacji, które charakteryzują się wyjątkową stylistyką, inteligentnymi rozwiązaniami w zakresie sterowania i wysokimi parametrami energooszczędności! Jeżeli oprócz komfortu chłodzenia, zwracasz uwagę również na design urządzenia, wybierz model, który będzie świetnie się prezentował i służył bezawaryjnie przez lata.

Klimatyzacja do domów
jednorodzinnych i powierzchni komercyjny

Klimatyzacja do domów jednorodzinnych i powierzchni komercyjny

© FUJI

Fuji Electric laureatem prestiżowych nagród 

Good Design to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych za design. Konkurs organizowany jest przez Muzeum Architektury i Designu, The Chicago Athenaeum. W 2020 r. nagrodę uzyskały jednostki KETA oraz KGTB. Natomiast KRTA wraz ze swoją lekką, elegancką konstrukcją zyskały uznanie świata designu i zdobyły reddot design award.

Klimatyzatory wielokrotnie nagradzane za design

Klimatyzatory wielokrotnie nagradzane za design

© FUJI

Inteligentne sterowanie

Fuji Electric gwarantuje wygodę obsługi urządzeń, która może odbywać się na wiele sposobów, zależnie od wyboru klimatyzatora i preferencji użytkownika. Sterować można za pomocą pilota, sterownika przewodowego, a także Smartfonu bądź tabletu. Połączenie Wi-Fi daje możliwość całkowitej kontroli temperatury powietrza i wszystkich funkcji klimatyzatora z każdego miejsca. Dzięki specjalnym modułom Fuji Electric pozwala na zarządzanie nawet 24 jednostkami za pomocą jednej aplikacji. Zaletą jest również łatwa integracja z systemami zarządzania budynków tj. KNX, MODBUS, BACnetLONWORKS.

Klimatyzator KETA
w dwóch wersjach kolorystycznych

Klimatyzator KETA w dwóch wersjach kolorystycznych

© FUJI

Japońska jakość klimatyzacji

Chęć ciągłego doskonalenia sprawia, że Fuji Electric to wyróżniające się na rynku urządzenia pod względem efektywności, funkcjonalności i niezawodności. Czujniki Save & Stop przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii, wykrywając obecność człowieka w pomieszczeniu.

 Japońska jakość klimatyzacji

Japońska jakość klimatyzacji

© FUJI

Fuji Electric oferuje szeroką gamę systemów klimatyzacyjnych:

systemy Split zawierają klimatyzatory ścienne, podłogowe, kasetonowe, przysufitowo-przypodłogowe, przysufitowe, kanałowe o średnim i wysokim sprężu, w zakresie wydajności od 2.00 do 25.0 kW mocy chłodniczej
systemy Multi Split, zapewniają możliwość podłączenia 2–5, 6 lub 8 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu
systemy VRF dedykowane są do dużych obiektów, zapewniając zarówno chłodzenie jak i grzanie w ciągu całego roku i w każdej temperaturze na najwyższym poziomie technologicznym. W systemach VRF dostępne są jednostki ścienne, kasetonowe przypodłogowe i kanałowe, które pozwalają na pełną elastyczność przy projektowaniu i aranżacji, od pomieszczeń mieszkalnych, przez komercyjne, po pomieszczenia o charakterze przemysłowym. Zakres mocy chłodniczej waha się od 2.15 do 134.4 kW.

Japońska jakość
klimatyzacji

Japońska jakość klimatyzacji

© FUJI

Urządzenia Fuji Electric objęte są 5 letnią gwarancją

Podejmując z nami współpracę partnerzy otrzymują profesjonalne wsparcie serwisowe, techniczne i marketingowe.

 

Więcej informacji na stronie firmy FUJI ELECTRIC | Iglotech Sp. z o.o. w portalu PdA

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE