Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty

Najcichsze na rynku? Fuji

30 października '19


Od lat Fuji Electric produkuje urządzenia, które są jednymi z najcichszych na rynku, o wyjątkowej stylistyce i inteligentnym systemie sterowania. Elegancki design, kompaktowa konstrukcja i zastosowanie rozmaitych technologii sprawiają, że Fuji Electric są idealnym rozwiązaniem dla chłodzenia i ogrzewania domów, biur, hoteli, restauracji, czy galerii handlowych.

Inteligentne sterowanie

Fuji Electric gwarantuje wygodę obsługi urządzeń, która może odbywać się na wiele sposobów, zależnie od wyboru klimatyzatora i preferencji użytkownika. Sterować można za pomocą pilota, sterownika przewodowego, a także Smartfonu bądź tabletu. Połączenie Wi-Fi daje możliwość całkowitej kontroli temperatury powietrza i wszystkich funkcji klimatyzatora z każdego miejsca. Dzięki specjalnym modułom Fuji Electric pozwala na zarządzanie nawet 24 jednostkami za pomocą jednej aplikacji. Zaletą jest również łatwa integracja z systemami zarządzania budynków tj. KNX, MODBUS, BACnet i LONWORKS.

Japońska doskonałość

Chęć ciągłego doskonalenia sprawia, że Fuji Electric to wyróżniające się na rynku urządzenia pod względem efektywności, funkcjonalności i niezawodności. Czujniki Save & Stop przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii, wykrywając obecność człowieka w pomieszczeniu.

Fuji Electric oferuje szeroką gamę systemów klimatyzacyjnych:

  • systemy Split zawierają klimatyzatory ścienne, podłogowe, kasetonowe, przysufitowo-przypodłogowe, przysufitowe, kanałowe o średnim i wysokim sprężu, w zakresie wydajności od 2.00 do 25.0 kW mocy chłodniczej.
  • pompy ciepła powietrze/woda Neoheat Fuji Electric, które zapewniają kompletne ogrzewanie domu, w tym całoroczne ogrzewanie wody. Urządzenia pozyskują energię z atmosfery i przekazują ją do wody grzewczej w układzie. System wymaga zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW energii cieplnej.
  • systemy Multi Split, zapewniają możliwość podłączenia 2–5, 6 lub 8 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu.
  • systemy VRF dedykowane są do dużych obiektów, zapewniając zarówno chłodzenie jak i grzanie w ciągu całego roku i w każdej temperaturze na najwyższym poziomie technologicznym. W systemach VRF dostępne są jednostki ścienne, kasetonowe przypodłogowe i kanałowe, które pozwalają na pełną elastyczność przy projektowaniu i aranżacji, od pomieszczeń mieszkalnych, przez komercyjne, po pomieszczenia o charakterze przemysłowym. Zakres mocy chłodniczej waha się od 2.15 do 134.4 kW.

Urządzenia Fuji Electric objęte są 5 letnią gwarancją

Podejmując z nami współpracę nasi partnerzy otrzymują profesjonalne wsparcie serwisowe, techniczne i marketingowe.

Głos został już oddany

Nowa kolekcja REHAU RAUVISIO crystal deep
Nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne LG
Pompy ciepła Neoheat – ekologiczne ogrzewanie, chłodzenie i podgrzewanie ciepłej wody
Pompy ciepła Neoheat – ekologiczne ogrzewanie, chłodzenie i podgrzewanie ciepłej wody
Energooszczędne klimatyzatory Heiko - ogrzewaj i schładzaj swoje mieszkanie lub biuro