PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Nagradzane na całym świecie wysuwane moskitiery i rolety

30 września '19


Kierując się mottem „Ponieważ świat jest piękny” w firmie Centor pragniemy łączyć ludzi z pięknem otaczającego ich świata. Dlatego, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, firma Centor stworzyła Drzwi Zintegrowane Centor, które pozwalają domownikom cieszyć się otwarciem ich domów na otoczenie bez żadnych kompromisów. Otwórz drzwi, wyjdź do ogrodu. Ponieważ świat jest piękny!

Moskitiera i roleta S4

Dzięki najnowszemu systemowi moskitier i rolet Centor S4 domownicy mogą się cieszyć życiem blisko natury, bez kompromisów, które zwykle wiążą się z dużymi przeszkleniami – owadami, rażącym światłem i utratą prywatności.

System moskitier i rolet S4 zdobył nagrodę Best of the Best w konkursie Red Dot Design Awards. To najważniejsza nagroda w konkursie, którą przyznaje się najlepszym kandydatom w danej kategorii za przełomowe projekty. Red Dot jest na całym świecie i we wszystkich branżach uważana za nagrodę przyznawaną za innowacyjny design. Jury składające się z 40 międzynarodowych ekspertów oceniło ponad 5500 zgłoszonych produktów z całego świata. Pożądany przez wszystkich znak jakości, jakim jest nagroda Red Dot, został przyznany tylko światowej klasy projektom, przewyższających konkurentów pod względem jakości i innowacji.

Łatwa w użyciu

Moskitiery i rolety Centor wyposażone są w technologię równoważenia obciążenia, dlatego są tak lekkojezdne, gładko poruszają się na całej długości drzwi i bez wysiłku zatrzymują w dowolnym miejscu.

Przemyślany design

Moskitiery i rolety S4 pasują do dużych drzwi przesuwnych i harmonijkowych. Systemy S4 można montować od wewnątrz lub od zewnątrz tak, by w pełni wykorzystać potencjał domu otwartego na otoczenie. Rolety i moskitiery rozciągają się na całą szerokość otworu drzwiowego, dzięki czemu blokują dostęp do wnętrza owadom, chronią przed światłem i zapewniają pełną prywatność.

Moskitiery i rolety S4 można całkowicie schować w ościeżnicy, żeby w pełni cieszyć się widokiem za oknem, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i zakurzeniem. Dodatkowo tkanina jest odpowiednio zabezpieczona u góry i u dołu, dzięki czemu roleta jest zawsze naprężona, a moskitiera nie porusza się nawet wtedy, gdy wieje wiatr. Zdejmowane nakładki ułatwiają dostęp do mechanizmu moskitiery w celu czyszczenia lub naprawy, dzięki czemu będzie ona służyć przez długie lata.

Możliwe konfiguracje

By sprostać wszystkim wymaganiom, dostępne są cztery warianty:

  • Wariant pojedynczy: pojedyncza moskitiera lub roleta, wysuwana z ościeżnicy po lewej lub po prawej stronie i rozciągająca się na całą szerokość otworu drzwiowego.
    Połączenie moskitiery i rolety: połączenie obu przesłon, po jednej po każdej ze stron, np. moskitiera po lewej, a roleta po prawej.
  • Wariant podwójny: dwie rolety lub dwie moskitiery (z tego samego materiału), stykające się w dowolnym punkcie na szerokości otworu drzwiowego.
    Wariant bez narożnika: dwie rolety lub dwie moskitiery (z tego samego materiału), stykające się pod kątem 90 stopni.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE