PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Jakie możliwości daje wybór Drzwi Zintegrowanych

25 września '19


Kierując się mottem „Ponieważ świat jest piękny” w firmie Centor pragniemy łączyć ludzi z pięknem otaczającego ich świata. Dlatego, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, firma Centor stworzyła Drzwi Zintegrowane Centor, które pozwalają domownikom cieszyć się otwarciem ich domów na otoczenie bez żadnych kompromisów. Otwórz drzwi, wyjdź do ogrodu. Ponieważ świat jest piękny!

Drzwi Zintegrowane Centor to pierwsze na świecie i jedyne naprawdę zintegrowane połączenie obejmujące drzwi, ukryte okucia i wbudowane, chowane moskitiery oraz rolety. Dzięki scaleniu tych elementów w idealnie dopasowaną i pięknie zaprojektowaną całość udało nam się uniknąć kompromisów, jakie nieodłącznie wiążą się z tradycyjnymi drzwiami.

Ciężkie zasłony i przeszkadzające rolety nie odwracają już uwagi od widoku na zewnątrz, a mało atrakcyjne okucia nie angażują naszego wzroku. Wysuwane poziomo moskitiery i rolety dają możliwość ochrony przed owadami i światłem oraz dysponowania prywatnością stosownie do potrzeb, a jednocześnie są dyskretnie ukryte, gdy ich nie używamy.

Wybór Drzwi Zintegrowanych Centor daje szerokie możliwości wykończeń i konfiguracji

Pierwszy krok to wybór typu drzwi - składanych, przesuwnych, jedno- lub dwuskrzydłowych, drugi – wybór wykończeń drewnianych lub aluminiowych oraz konfiguracji moskitier i rolet.
Dystrybutorzy Centor chętnie doradzą w wyborze odpowiednich drzwi do Państwa domu oraz we wszelkich kwestiach technicznych.

Centor to wielokrotnie nagradzana firma
z ponad 68-letnim doświadczeniem

Założona w 1951 roku w Australii przez niemieckiego inżyniera firma Centor, nieustannie rozwija się pod kierunkiem już trzeciego pokolenia właścicieli, a jej produkty cieszą się międzynarodowym uznaniem, czego odzwierciedleniem są takie prestiżowe nagrody, jak m.in. Gold German Design Award w 2017 roku i Red Dot Design Award w 2015 roku.
Obecnie już jako marka globalna, Centor zajmuje się produkcją i dystrybucją w Australii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, a od 2015 roku jest obecna również w Polsce. Centor Central Europe z główną siedzibą i fabryką w Strykowie koło Łodzi z dumą produkuje i dostarcza drzwi na terenie całej Europy.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE