PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Nieszablonowe rozwiązania w wystroju wnętrz

27 listopada '19

CZERŃ TWORZY NASTRÓJ…

Czerń coraz częściej wkracza do naszych domów. To barwa, która dobrze komponuje się z większością odcieni i zachwyca swoją uniwersalnością. Łączy w sobie tajemnicę, prestiż i wyrafinowanie. Firma VALVEX odpowiada na potrzeby indywidualistów, którzy chętnie stawiają na nieszablonowe rozwiązania w wystroju wnętrz. Pomoże Ci zaaranżować łazienkę tak, by stała się Twoim miejscem wypoczynku. Miejscem, w którym przeżywać będziesz pobudzające „dzień dobry” i relaksujące „dobranoc”.

CUBUS BLACK – kolumna natryskowa
z baterią termostatyczną

Nowoczesna czarna armatura podbije serca osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania, dynamicznych, kochających eksperymenty. CUBUS BLACK to dostawca błogich chwil pozbawionych przykrych niespodzianek. Bateria termostatyczna sprawia, że woda płynąca z prysznica zawsze ma tę samą, ustawioną temperaturę. Cichym bohaterem jest system COLD TOUCH, izolujący strumień gorącej wody od obudowy termostatu. Takie rozwiązanie daje pewność, że korpus podczas korzystania zawsze pozostanie chłodny i bezpieczny. Dopełnieniem w dążeniu do doskonałości jest rączka natryskowa z przyciskiem MAGIC CLICK.

DIYA BLACK – kolumna natryskowa
z baterią termostatyczną

Kolumna natryskowa DIYA BLACK, inspirowana światem mody i sztuki użytkowej, wprowadzi krztę artystycznego tchnienia do każdego pomieszczenia. Nic nie jest w stanie zakłócić tej chwili odprężenia, jaką jest codzienny prysznic. System FIXED TEMPERATURE chroni nas przed nagłymi zmianami temperatury wody, a system COLD TOUCH sprawia, że solidny, mosiężny korpus baterii zawsze pozostaje chłodny. Korzystanie z zestawu usprawni także rączka natryskowa z przyciskiem MAGIC CLICK. Już nigdy nie będzie trzeba zmagać się z przekręcaniem tarczy słuchawki.

LOFT BLACK – zestaw natryskowy

Zestaw natryskowy LOFT BLACK to nie tylko przedmiot codziennego użytku, to także małe dzieło sztuki designerskiej. Zdecydowane, wyraziste linie stawiają wyzwanie Twoim zmysłom. Zestawienie form geometrycznych budzi poczucie harmonii, porządku i doskonałego dopasowania. To zestaw dla wszystkich tych, którzy chcą mieć pewność, że ich łazienka nigdy im się nie znudzi i zawsze będzie zgodna z trendami. Cienka deszczownica oraz rączka natryskowa z systemem MAGIC CLICK sprawią, że codzienne użytkowanie zestawu będzie łatwe i niezwykle przyjemne.

LOFT BLACK – seria baterii

Seria baterii LOFT BLACK to ukłon w stronę piękna i estetyki. Powstała z połączenia wdzięku i wizji, przyświecającej aktualnym trendom, dlatego dumnie wzbogaci każdą aranżację. Głęboka, matowa czerń zamknięta w świeżej, minimalistycznej formie przykuwa wzrok, czyniąc wnętrze niepowtarzalnym. W serii znajdziemy zarówno baterie umywalkowe (wysokie i niskie), wannowe, natryskowe i bidetowe, jak również podtynkowe (natryskowe i wannowo-natryskowe). Kubistyczny design, komfort, łatwość obsługi – to uniwersalne rozwiązanie do każdej łazienki.

Głos został już oddany

Materiał w architekturze — trendy 2024
LS Dark — żaluzje zaciemniające

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE