PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Derby - ponad 400 produktów do łazienki

25 listopada '19

Najnowsza seria DERBY – punkt za design!

Niemiecka marka VIGOUR, dzięki kompleksowemu podejściu do kwestii urządzenia łazienki, oferuje rozwiązania, które pozwalają uzyskać przestrzeń piękną i funkcjonalną zarazem. Nad każdym z elementów pracuje bowiem nie tylko sztab inżynierów dbających o trwałość i doskonałą funkcjonalność produktów, ale również zespół projektantów mających na uwadze najnowsze trendy oraz stylową elegancję.

DERBY – to najnowsza pozycja w ofercie marki VIGOUR obejmująca ceramikę, armaturę, dodatki łazienkowe, wanny i brodziki. Kolekcja to ponad 400 produktów w trzech odsłonach DERBY, DERBY STYLE i DERBY PLUS. Różnią się pomiędzy sobą designem wyrażonym w szczegółach, ale co najważniejsze pozostają ze sobą spójne dając ogromne możliwości aranżacyjne. Bez względu na to, czy chodzi o łazienkę rodzinną, stylowy salon kąpielowy, łazienkę dla osób starszych i niepełnosprawnych czy łazienkę publiczną – dzięki szerokiemu asortymentowi, DERBY jest niezawodnym partnerem w tych projektach.

Marka nagradzana przez profesjonalistów

Potwierdzeniem najwyższej jakości marki są zdobyte nagrody m.in. dwa tytuły German Brand Award 2018 Winner i Special, Good Design oraz Plus X Award.

5 linii wzorniczych

VIGOUR cechuje różnorodność – dostępnych jest aż 5 serii produktowych: WHITE, DERBY, CLIVIA, ONE i INDIVIDUAL. Oferta została przemyślana tak, by każdy mógł dopasować do własnych potrzeb stylistykę, funkcjonalność i budżet na wystrój łazienki. Jednocześnie, wszystkie kolekcje łączy swoisty minimalizm i ponadczasowe wzornictwo – tak by można je było swobodnie łączyć ze sobą.

Produkty VIGOUR znajdziesz w Salonach Łazienek ELEMENTS.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE