okno zamknie się za 5

Nowy kolor w palecie EQUITONE

computer zapisz w ulubionych

Nowy kolor w palecie EQUITONE

28 września '19
EQUITONE / CREATON Polska sp. z o.o.

EQUITONE / CREATON Polska sp. z o.o.

ul. Wspólna 6

32-300 Olkusz

tel: 326249515, 326249518

EQUITONE [natura] N164 BIAŁY

Nowy kolor w palecie EQUITONE to ponadczasowa propozycja charakteryzująca się gładką powierzchnią z subtelnie przeświecającą strukturą włóknocementu. Unikalna faktura w połączeniu z klasyczną bielą stwarza szerokie możliwości aranżacyjne dopasowane do każdego typu budynku.

Equitone [natura] jest naturalnym i barwionym w masie materiałem, który posiada jednocześnie matowe i jedwabiście gładkie wykończenie. Dodatkowo, permanentne zabezpieczenie zastosowane w wersji PRO czyni ją odporną na zabrudzenia czy zarysowania. Materiał o unikalnej i jednorodnej barwie powstał w oparciu o nową formułę i innowacyjny proces produkcyjny. Wszystkie płyty włóknocementowe EQUITONE są produkowane z wykorzystaniem procesu Hatscheka, który opiera się na autoklawowaniu.

Cechą wyróżniającą EQUITONE [natura] jest jednolitość koloru frontu oraz krawędzi płyt włóknocementowych. Taka właściwość sprawia, że można je swobodnie przycinać i przekształcać w dowolny rozmiar lub kształt, co pozwala zrealizować nawet najbardziej oryginalne wizje architektoniczne. Nowy kolor EQUITONE [natura] N164 to biel, która jest idealnie dopasowana do autentycznych odcieni włóknocementu EQUITONE.


EQUITONE

Płyty elewacyjne marki EQUITONE wykonane są z włóknocementu, który jest mineralnym materiałem kompozytowym o estetycznych i fizycznych właściwościach spełniających wszelkie wymagania konstrukcyjne i projektowe. Włóknocement EQUITONE ma postać cienkich płyt (do 3m x 1,25m), jest materiałem niepalnym i charakteryzuje się żywotnością przekraczającą 50 lat z odpornością na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Dodatkowo materiał jest przyjazny środowisku, ponieważ nie emituje szkodliwych gazów.

Płyty EQUITONE montowane są w innowacyjnym systemie elewacji wentylowanej, który działa w oparciu o szczelinę znajdującą się między budynkiem a płytą włóknocementową. Dzięki temu możliwy jest swobodny przepływ powietrza, co pomaga utrzymać budynek w suchym stanie. Tego typu konstrukcja fasad wentylowanych może być stosowana zarówno w nowych budynkach jak i przy renowacji już istniejących.

inne w tej kategorii

Nowy budynek z wykorzystaniem systemów Aluprof

Dobiegły końca prace związane z rekonstrukcją i budową jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Poznania. Słynne [...]

KFA ARMATURA

Czarny pasuje do wszystkiego, ciemne kolory pomniejszają optycznie wnętrza, czarny jest ponury i przygnębiający, czerń [...]

MS więcej niż OKNA

Żaluzje fasadowe mSun+ zostały zaprojektowane dla zapewnienia odpowiedniego poziomu nasłonecznienia we wnętrzach, [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany