PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Aluminium i płyta ze spieków kwarcowych - niezawodne ogrodzenia XCEL

17 października '23

Nowocześnie i z klasą

Jak powszechnie wiadomo dom jest wizytówką jego mieszkańców, jednak to ogrodzenie jest prawdziwą wizytówką całej posesji. To właśnie ono służy do oddzielenia prywatnej przestrzeni od tej ogólnodostępnej, dlatego warto zadbać, by było wyjątkowe i funkcjonalne. To co niezwykle istotne przy aranżacji posesji to stworzenie spójnej kompozycji między bryłą domu, ogrodem otaczającym całość oraz ogrodzeniem, którego rola wykracza szeroko poza aspekty wyłącznie estetyczne.

Elegancka kompozycja
systemów Arete Pure, Arete Vertico i Rockina Cubero

Elegancka kompozycja systemów Arete Pure, Arete Vertico i Rockina Cubero

© XCEL

Dobierając ogrodzenie, które ma zdobić teren warto odpowiednio dopasować je do stylu w jakim utrzymany jest budynek. Jeśli dom jest bardziej tradycyjny, z pewnością sprawdzą się do niego systemy bardziej klasyczne, być może ażurowe, będące eleganckim dopełnieniem całości. W wypadku, gdy bryła domu jest bardziej nowatorska doskonale sprawdzi się minimalistyczne i nowoczesne ogrodzenie, które wydobędzie z posesji jeszcze więcej klasy.

Słupki Arete Vertico
jako idealne dopełnienie nowoczesnego ogrodzenia

Słupki Arete Vertico jako idealne dopełnienie nowoczesnego ogrodzenia

© XCEL


Niezawodne rozwiązania

Systemy ogrodzeń XCEL wyróżniają się swoim nowoczesnym charakterem zapewniając bezpieczeństwo, komfort i prywatność. Doskonale wiemy, że ogrodzenie to inwestycja na lata, dlatego nasza oferta zawiera produkty najwyższej jakości, niezawodne i niemal bezobsługowe, które dodatkowo wyposażone są w zintegrowane, zautomatyzowane funkcje.

Wyjątkowa kolorystyka
systemu Arete Pure

Wyjątkowa kolorystyka systemu Arete Pure

© XCEL

Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że ogrodzenia aluminiowe idealnie sprawdzają się w każdych warunkach. Panele aluminiowe mogą również imitować drewno, jednakże w przeciwieństwie do naturalnego surowca nie wymagają impregnacji, ani specjalnej uwagi przy zmianie pór roku. Elementy z aluminium są także dużo lżejsze niż na przykład stalowe co ułatwia ich obsługę.

Beton architektoniczny
jako nowatorskie wykończenie ogrodzenia

Beton architektoniczny jako nowatorskie wykończenie ogrodzenia

© XCEL

Naszą niezawodną propozycją dopełnienia ogrodzeń są płyty ze spieków kwarcowych. Spieki mogą zostać upodobnione do kamieni naturalnych takich jak na przykład piaskowce, granity czy też marmury, co wpływa na duże zainteresowanie nimi wśród architektów i miłośników estetyki. Montaż płyt ze spieków kwarcowych, ze względu na niższą wagę, jest zdecydowanie sprawniejszy nawet na dużych powierzchniach jakimi są podłogi, ściany, elewacje czy także ogrodzenia.

System Arete Horizon
Massive w towarzystwie betonu architektonicznego

System Arete Horizon Massive w towarzystwie betonu architektonicznego

© XCEL

Firma XCEL® Sp. z o.o. Sp. k. zapewnia kompleksową obsługę od pomiarów, przez projekt po realizację i serwis. Korzystając z doradztwa naszych specjalistów mogą Państwo być pewni, że razem stworzymy nowoczesne ogrodzenie, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania, a realizacja zostanie wykonana na najwyższym poziomie, począwszy od materiałów, kończąc na montażu.

 

Więcej informacji na stronie firmy XCEL® Sp. z o.o. Sp. k. w portalu PdA.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE