KRISPOL: Zamknij stan surowy przed wiosną. Kup taniej dzięki akcji Łączą nas okna

04 marca '22

Z Aluprof łączą nas okna, a dokładniej stolarka aluminiowa FEN 86A zaprojektowana w oparciu o doskonały system profili aluminiowych Aluprof MB86.

Rosnące oczekiwania Klientów wobec oszczędności i bezpieczeństwa inspirują do tworzenia produktów dopracowanych w każdym detalu. Ich funkcjonalność i trwałość ułatwia codzienne użytkowanie, a design sprawia, że to już nie tylko zwykłe „okna”, ale wyjątkowy element każdego nowoczesnego projektu domu. Wielkogabarytowe przeszklenia tworzące szklane ściany występują również w roli łącznika między salonem, a ogrodem. Dzięki nim granica pomiędzy wnętrzem ,a zewnętrzem domu praktycznie przestaje istnieć.

Okna aluminiowe FEN 86A

Okna aluminiowe FEN 86A

© Aluprof

„Aluminium jest nowoczesnym materiałem, który znakomicie wpisuje się w obecne trendy budownictwa ekonomicznego i ekologicznego. KRISPOL jest przykładem producenta, który jak nikt inny rozumie potrzeby i emocje Inwestorów. Na bazie solidnego systemu profili od Aluprof, stworzyli atrakcyjny komplet stolarki aluminiowej FEN 86A, który perfekcyjnie łączy walory estetyczne z ekonomicznymi.”

– mówi Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof


Możliwość pełnego spersonalizowania okien według własnych potrzeb i wizji architektonicznej, a także spójność kolorystyczna wszystkich elementów stolarki przekonują inwestorów. To jednak za mało, kiedy stajemy w obliczu inwestycji sięgającej kilkanaście tysięcy złotych. Stolarka aluminiowa stanowi racjonalną alternatywę pod kątem technicznych aspektów produktów oraz generowania oszczędności w przyszłości.

Drzwi tarasowe FEN 86A HST

Drzwi tarasowe FEN 86A HST

© Aluprof

"W obliczu realiów, które dotknęły naszych odbiorców i nas samych, stanęliśmy przed dylematem, co dalej. Postanowiliśmy wesprzeć inwestorów, którzy są na etapie stanu surowego otwartego i wspólnie z Aluprof zaproponować czasową obniżkę ceny o 15% na stolarkę aluminiową marki KRISPOL. Wiemy, że dla wielu z nich okres budowy domu kojarzy się z nieustannym stresem. Chcemy, aby moment wyboru stolarki otworowej do swojego domu wspominali pozytywnie.”

– powiedział Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy KRISPOL.


Oferta promocyjna jest ograniczona w czasie i potrwa do 21 marca 2022 roku. Stolarka aluminiowa KRISPOL FEN 86A dostępna jest w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Drzwi aluminiowe FEN 86A DZ

Drzwi aluminiowe FEN 86A DZ

© Aluprof

KRISPOL jest wiodącą europejską marką stolarki otworowej. Producent jest obecny w branży budowlanej od ponad 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.

 

Więcej informacji na stronie firmy KRISHOME Sp. z o.o. w portalu PdD.

 

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery
Systemowe rozwiązania produktowe OPTOLITH – piękna przeszłość, pewna przyszłość
Trwałe i ponadczasowe okładziny kwarcowe
Aquaakryl – to jest PREMIUM