Beżowe mieszkanie z niewielką garderobą

06 września '22

Geometryczne wzory, delikatna szarobrązowa kolorystyka i prosty, funkcjonalny układ. To cechy nowoczesnego mieszkania dla jednej osoby. Aranżacje stworzyła pracownia architektury wnętrz KODO.

Mieszkanie o powierzchni pięćdziesięciu pięciu metrów kwadratowych zlokalizowano warszawskim Żoliborzu. Dla projektantów stanowiło niemałe wyzwanie. Inwestorce zależało na połączenie łazienki z WC, a także otwarciu holu na salon z aneksem.

Nowoczesna kuchnia

W przestrzeni kuchennej króluje delikatny błysk. Na podłodze znajdziemy lśniące płytki. Zabudowa kuchenna nie posiada dodatkowych wzorów, a wszystkie meble są zrealizowane w systemie bezuchwytowym listwowym. Po jednej ze ścian fronty kuchenne na dole są w kolorze bieli, zaś górne w delikatnym szarym beżu. Na jednej ze ścian zdecydowano się na tapetę w geometryczne wzory z przygaszoną kolorystyką pełną brązów, szarości i beżów.

Kuchnia

Kuchnia

© KODO

Garderoba

Interesującym rozwiązaniem jest przerobienie jednego z pokojów w mieszkaniu na garderobę. Zdecydowano się tutaj na podobne rozwiązania kolorystyczne, co w kuchni. Obok lustra znajdziemy tę samą tapetę co w kuchni i holu. Na podłodze zdecydowano się na parkiet w kolorze jasnego drewna. Niewielka przestrzeń, w której dominuje toaleta i lustro otoczone okrągłymi światłami przypomina garderobę teatralną.

Garderoba

Garderoba

© KODO

Łazienka

W łazience również króluje szarobrązowa kolorystyka i geometryczne wzory. Do białych frontów zabudowy kuchennej dołącza tutaj prosta mozaika złożona z kwadratów. Sztuczny, czerwony wrzos stara się wyróżnić w przestrzeni łazienki.

Łazienka

Łazienka

© KODO

opracował Wiktor Bochenek

 

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery
HOUSE OF ROHL Cztery różne marki. Jedna wspólna wizja.
Odpowiadamy na Wasze potrzeby. Bramy garażowe firmy Hörmann
Na zewnątrz i do pokoju. Drzwi marki Hörmann