PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Poznajcie się. Leva

27 kwietnia '20


Bunkier w lesie, chatka skrzatów, albo domek na drzewie. Namiot. Chcemy być na zewnątrz, ale jednocześnie ukryci - zarówno wy, jak i my. A my w dodatku jesteśmy designerami i producentami, a zatem... Poznajcie naszą Levę. Jako najbardziej przemyślany prototyp bunkru Leva daje mnóstwo wariantów do wyboru. Jest to system modularny składający się z podstawowego sześcianu i akcesoriów.

We własnym ogrodzie lub na tarasie możesz dzięki niej stworzyć salę zabaw dla dzieci wyposażoną w ściankę wspinaczkową lub czarną tablicę do rysowania.

Albo ogrodową sofę dla całej rodziny: za pomocą podwieszanego łóżka, które, rzecz jasna, tak jak i pozostałe akcesoria tekstylne Levy, jest przeznaczone do użytku zewnętrznego i dlatego jest wysoce wytrzymałe.

Leva jest też swego rodzaju pergolą, którą można wykorzystać podczas imprez na powietrzu oraz grillowania. W tym przypadku docenisz na pewno składany stół Leva, który jest na tyle stabilny, że  spokojnie możesz na nim nawet rozbić mięso na kotlety. Albo doniczki z systemem odwadniającym. Podczas gotowania na świeżym powietrzu możesz mieć świeże zioła dosłownie pod ręką. Poprzez dołączenie dwóch lub trzech sześcianów Leva  do podstawowego możesz dobudować na przykład jadalnię. Uzupełniona daszkiem zacieniającym Leva oferuje w cenie parasola ogrodowego wszystkie jego korzyści, a ponadto nie musisz jej chronić przed wiatrem.

Firmy zaczynają odkrywać piękno i korzyści płynące z biura pod gołym niebem. Możliwość zmiany środowiska podczas pracy i pobyt na świeżym powietrzu zwiększają produktywność i poczucie zadowolenia. Rozkładane blaty robocze, najróżniejsze typy podziału przestrzeni, podobnie jak możliwości zadaszenia i wyposażenia w podłogi - to wszystko sprawia, że Leva jest systemem, z którego da się stworzyć biuro dosłownie wszędzie. Leva obsłuży również nietypowe projekty. Oferta jest tak szeroka, że dzięki dodatkom każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym cały czas jesteśmy projektantami, a więc na Twoje życzenie opracujemy nowe elementy do Levy.

Leva jako plac zabaw, Leva jako strefa relaksu, Leva jako pergola, kuchnia, jadalnia, biuro. A co powiesz na Levę jako przestrzeń wystawową? W zeszłym roku wypróbowaliśmy to rozwiązanie w Ostrawie i sprawdziła się doskonale. W przyszłości możesz się spodziewać również Levy - kina, Levy z lamelowym dachem lub drewnianymi ściankami, ze ścianą z roślin pnących, z piaskownicą i wiele innych.

Cechy i zalety Levy

Leva jest łatwa w montażu, stabilna i przeważnie nie trzeba jej przymocowywać do podłoża. Jest wykonana z wysoce wytrzymałych materiałów: belki nośne wykonano z drewna modrzewiowego lub akacjowego, łączenia ze stali pokrytej warstwą cynku i pomalowanej proszkowo, tkaniny i siatki, podobnie jak i sklejka, przeznaczone są do użytku na zewnątrz i są bardzo łatwe w utrzymaniu.

Leva jest minimalistyczna. Jest lekka, przewiewna i funkcjonalna.

Design by Luděk del Maschio + studio519

Wszystkie informacje na temat Levy można uzyskać w nowym showroomie Egoé w miejscowości Mazańcowice. Można tam obejrzeć i wypróbować także inne produkty tej marki.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
INSPIRACJE