ALUMATEX FACTORY Sp. z o.o.

Misją Alumatex jest stworzenie komfortu i przyjaznych warunków w codziennym życiu. Nasze maty wejściowe utrzymują czystość w szkołach, na uniwersytetach, w biurowcach, szpitalach, centrach handlowych, placówkach kulturalnych i sportowych, kamienicach, urzędach, restauracjach, czyli wszędzie tam, gdzie ludzie zbierają się mniej lub bardziej tłumnie.

Alumatex to ambasador czystości i rzecznik estetycznych wnętrz w miejscach pracy, nauki, spotkań lub odpoczynku. Wiemy, że podłoga to kosztowny i najbardziej eksploatowany „mebel” w każdym budynku. Dlatego pomagamy odpowiednio się o nią zatroszczyć, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów. Nasze produkty minimalizują koszty sprzątania, odsuwają w czasie wizję remontu i zawczasu likwidują niepotrzebne problemy. Czystość to nasza misja, powinność i idea.

Nasza misja obejmuje także dbałość o środowisko naturalne. Korzystając z wycieraczek wejściowych Alumatex, nasi Klienci znacznie ograniczają zużycie czyszczących środków chemicznych. Tym samym przysługują się samopoczuciu swoich gości, pozostając w zgodzie z duchem ekologii.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE