CUSTOM SPACE

Firma Custom Space powstała ze względu na rosnące wymagania rynku w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Swoją działalność skupiamy głównie na segmencie produktów tapicerowanych, które wykorzystujemy w bardzo różny, często nieszablonowy sposób. Dowodem są nasze produkty, w tym przede wszystkim ścienne panele tapicerowane, które wykonujemy na wymiar.

W ofercie posiadamy również wiele produktów standardowych, jednak fundamentem naszej działalności są rozwiązania w wersji custom, które projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie. Tak powstają niestandardowe wezgłowia oraz panele tapicerowane na ścianę, siedzisko, czy zagłówek do łóżka. Produkty przygotowujemy w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu zrealizować swoje własne pomysły.

Dlaczego wariant custom?
Decyzję o skupieniu się przede wszystkim na wyrobach personalizowanych podjęliśmy w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów i wymagania rynku mebli tapicerowanych. Uczestnicząc w realizacji projektów custom tworzymy unikalne rozwiązania, które możemy każdorazowo dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Dzięki temu powstające panele ścienne tapicerowane, wezgłowia oraz inne wyroby meblarskie doskonale wpasowują się w przestrzeń, w której będą użytkowane.

Dodatkową zaletą wyrobów tapicerowanych custom jest swoboda, z jaką możemy korzystać z dostępnych materiałów, stylów i rozwiązań technicznych. Czasami pozornie nic nieznacząca zmiana pozwala osiągnąć efekt, jakiego nie znajdziecie Państwo w żadnym sklepie z wyrobami gotowymi.

Oryginalne panele tapicerowane oraz pozostałe wyroby
Oferowane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są zarówno do użytku domowego jak i w firmach czy miejscach użyteczności publicznej.Pracujemy wyłącznie z dobrymi jakościowo materiałami pochodzącymi od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferowane wezgłowia tapicerowane i panele ścienne będą nie tylko reprezentacyjne, ale przede wszystkim funkcjonalne i trwałe. Szeroka gama materiałów jak i możliwości wykończenia sprawia, że tworzone przez nas produkty idealnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach jak i tych bardziej tradycyjnych.
Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa panel ścienny tapicerowany, czy wykonany na zamówienie zagłówek do łóżka zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej siedziby w niedalekim sąsiedztwie miasta Katowice. Pomożemy w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania, które zachwyci Państwa w wymiarze estetycznym i funkcjonalnym.

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE