FRANCESCO GUARDI COLLEZIONE | LAKMA SAT SP. Z O.O

Stworzyliśmy markę ekskluzywnych farb i tynków Francesco GUARDI Collezione, wierząc że w każdym z nas tkwi pasja tworzenia indywidualnej i eleganckiej przestrzeni życiowej. Szukając inspiracji najbliższa była nam twórczość Francesco Guardi, genialnego weneckiego malarza.

Głównym celem marki Francesco Guardi jest przełożenie estetyki dawnych wnętrz na te współczesne. Uważamy, że domowa przestrzeń jest czystym płótnem, a każdy z nas jest w pewnej części artystą, który za pomocą odpowiednich produktów oraz narzędzi może wykreować własne dzieło sztuki w zaciszu domowej przestrzeni. Uważamy, że sercem jesteśmy w nowoczesnym, pełnym niekonwencjonalnych pomysłów świecie, jednocześnie kierując się napływającym i niesamowicie urzekającym nas od lat, włoskim klimatem XVIII wieku.

Francesco Guardi Collezione w skuteczny sposób podpowiada jak szybko i efektywnie wykreować swój własny wnętrzarski styl. Robimy to za sprawą nieustannie napływających nowości w postaci produktów, jakimi są farby, masy, tynki oraz panele dekoracyjne.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Architektura miejska z sygnaturą Egoé. Rozwiązanie dla każdej przestrzeni
WSC – oprogramowanie dla budownictwa
Autorskie systemy ścian szklanych i drzwi Glass System Polska