Jaga Polska Sp. z o.o.

Jaga, 50 lat innowacji

Żadna inna firma nie oferuje tak wielu rozwiązań grzewczych. Jaga stworzyła świeże, nowe projekty o indywidualnym charakterze, stosując różne techniki produkcji i nowe materiały. Pionierskie rozwiązania Jaga, takie jak elegancki Accolade, kamienny Geo, Strada z gładkim panelem oraz legendarna Iguana ilustrują to najlepiej. Nie jest zatem przypadkiem, że Jaga otrzymuje wiele nagród za stylistykę, projekty, oszczędność itd. Innowacja i design są tak integralną częścią firmy, że Jaga od 2001 roku figuruje na liście European Design Ranking. Jest to prestiżowe miejsce wśród najbardziej postępowych marek z całej Europy, których wysiłki skupiają się na wytwarzaniu dobrze zaprojektowanych produktów.

Jaga przełamuje tradycyjne sposoby myślenia

Innowacyjna konstrukcja nie jest jedynym obszarem, w którym Jaga wyznacza trendy. Oczywista jest również silna świadomość ekologiczna. Wszystkie grzejniki Low-H2O są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu w 100%, mają długą żywotność i są energooszczędne. Grzejniki Jaga lakierowane są w sposób przyjazny dla środowiska, bez użycia rozpuszczalników. Firma działa w ten sposób od 30 lat, wyprzedzając wszystkie tego typu regulacje i przepisy dotyczące ochrony środowiska. Ponadto Jaga uczestniczy aktywnie w wielu międzynarodowych organizacjach na rzecz bardziej przyjaznych dla środowiska domów, stylu życia i ogrzewania, co dowodzi, że taka polityka wyrażana jest nie tylko w słowach, ale również w czynach.

Rozgrzani i szczęśliwi klienci

Priorytetem firmy Jaga pozostaje oczywiście zadowolenie klientów. To nasz nadrzędny cel, które staramy się osiągnąć poprzez, między innymi, najwyższą jakość produktów. Jakość jest ważnym elementem naszej strategii biznesowej, a wysiłki te zostały nagrodzone już w roku 1995 certyfikatem ISO 9002, co świadczy o ciągłej i szczegółowej kontroli przeprowadzonej w sprawie surowców, procesów wytwarzania i produktu końcowego. W ten sposób Jaga tworzy rozwiązania grzewcze nie tylko do ogrzania domu – chcemy również rozgrzewać twoje serce.

Począwszy od pierwszego etapu projektowania naszych produktów, a kończąc na dostawie, każdy z nas stara się z równą starannością sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasz system zarządzania jakością jest rozwijany wokół międzynarodowej normy ISO9001.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE