Marma Polskie Folie Sp. z o.o.

Od początku swego istnienia, czyli od roku 1991 firma związała się z rynkiem folii polietylenowych różnych zastosowań. Blisko 30-letnie doświadczenie, setki zaufanych partnerów oraz tysiące zadowolonych klientów w Polsce i Europie, dla których tworzenie najbardziej doskonałych produktów niezmiennie od trzech dekad jest misją naszej firmy. Doceniamy zaangażowanie wszystkich pracowników, kontrahentów oraz partnerów, które codziennie budują sukces firmy Marma Polskie Folie. Wierzymy, że w dalszym ciągu tak skuteczne współdziałanie pozwoli nam równie efektywnie podążać w obranym kierunku, realizować wspólne priorytety i utrzymywać pozycję jednego z liderów w naszej branży.

Grupa kapitałowa Marma to zespół blisko 1000 pracowników różnych specjalności, o wysokim zaangażowaniu i kwalifikacjach, stale podnoszonych w ramach szkoleń ogólnych i specjalistycznych. Ergonomiczne stanowiska pracy, bezpieczna i szybka komunikacja, komfort części socjalnej, to również lepsze efekty pracy i zwiększona wydajność, a zatem wymierne korzyści dla firmy. Aby należycie spełnić wymagania Klientów w zakresie jakości dostarczanych im folii, firma z dużą uwagą podchodzi do jakości surowców i dodatków, a zatem skrupulatnie dobiera i stale monitoruje swoich poddostawców, którzy zaliczają się do światowej czołówki w przemyśle chemicznym.

Grupa MARMA jako wiodący producent innowacyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych od wielu lat współpracuje z jednostkami naukowymi i badawczo-rozwojowymi w kraju i na świecie. Konsekwentnie realizowana strategia rozwojowa Grupy MARMA pozwoliła osiągnąć firmie pozycję niekwestionowanego lidera w branży, zarówno pod względem wolumenu produkcji, zakresu oferty jak i liczby wdrażanych nowych i udoskonalonych produktów. We współpracy z Politechniką Rzeszowską firma Marma Polskie Folie opatentowała wynalazek „Folie polietylenowe o sterowanej oksybiodegradowalności i sposób ich wytwarzania” pod numerem patentu 216213.

Oddział w Rzeszowie:

Al. Pod Kasztanami 10
35-030 Rzeszów

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE