MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie w branży
Produkcją okien zajmujemy się od niemal 30 lat – od 1993 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako samodzielna spółka. W późniejszym czasie rozwinęła się ona w grupę dwóch wyspecjalizowanych przedsiębiorstw ze 100% polskim kapitałem. Obecnie firmę tworzy blisko 500 pracowników.

Grupa złożona z dwóch firm
W skład Grupy MS wchodzą dwie firmy. Pierwsza z nich, czyli MS więcej niż OKNA Sp. z o.o. (wcześniej MS Pomorska Fabryka Okien), specjalizuje się m.in. w produkcji okien PVC. Oferta obejmuje również rolety, moskitiery, żaluzje fasadowe i ślusarkę aluminiową. Dodatkowo, w nowoczesnej fabryce produkowane są szyby zespolone. Drugą firmą, wchodzącą w skład Grupy MS, jest MS Okna i Drzwi Sp. z o.o. Działalność przedsiębiorstwa polega na produkcji okien drewnianych oraz drewniano-aluminiowych w słupskiej fabryce. Co więcej, firma produkuje klejonkę sosnową w sercu Borów Tucholskich – w Zakładzie Produkcyjnym w Osiecznej.

Współpraca z najlepszymi
Jako Grupa MS współpracujemy z najważniejszymi branżowymi jednostkami naukowo-badawczymi. Należą do nich: Instytut Techniki Budowlanej, Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Polski Instytut Budownictwa Pasywnego, Dolnośląska Agencja Poszanowania Energii, Związek Polskie Okna i Drzwi, Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Metalplast Złotów, jak również Uniwersytet w Trondheim i Instytut Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim.

Innowacyjne rozwiązania
Priorytet polityki Grupy MS stanowi przewaga technologiczna nad konkurencyjnymi firmami. W naszej komórce badawczo-rozwojowej opracowaliśmy m.in. innowacyjną technologię szyby SUPERtermo. Dzięki temu osiągnęliśmy najlepszy dla tego typu produktów współczynnik przenikania ciepła Ug=0,5 W/m²K. Wkłady szybowe produkujemy we własnym Zakładzie Produkcji Szyb Zespolonych.

Najważniejszy cel Grupy MS
Satysfakcja klientów korzystających z naszych usług ma dla nas ogromne znaczenie. Ze względu na to dbamy zarówno o rozpiętość palety produktów, jak i o wysoką jakość każdego z wyrobów.

Zapraszamy do współpracy!

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE