PRO-VENT Systemy Wentylacyjne

Jako innowacyjny producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, swoją codzienną pracę opieramy przede wszystkim na kilku kluczowych filarach:

po pierwsze – innowacyjność – z każdym rokiem dostarczamy nowe autorskie rozwiązania, wyznaczające trendy w dziedzinie rekuperacji. Dzięki temu jako producent rekuperatorów stajemy się inspiracją dla innych.

po drugie – jakość – zapewniamy wysoką jakość nie tylko naszych central wentylacyjnych, ale również dostarczanego przez nie powietrza. Konsumenci docenili naszą firmę już trzykrotnie Złotym Medalem Konsumencki Lider Jakości (lata 2017, 2018 i 2019), a także Laurem Klienta 2020. Cieszymy się więc, że jesteśmy postrzegani jako producent central wentylacyjnych wysokiej jakości.

po trzecie – ciągłe usprawnienia – stale monitorujemy wszelkie czynniki wpływające na Państwa zadowolenie z naszych rekuperatorów. Pozwala to na szybką eliminację najmniejszych niedociągnięć, a także stałą poprawę jakości produkcji rekuperatorów.

po czwarte – służyć Klientom – nie chcemy nigdy stracić opinii rzetelnego partnera. W związku z tym uczciwa współpraca i satysfakcja każdego Klienta jest dla nas najważniejsza.

Produkty dla Architekta – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE