GRUPA RM DECORATIVI

Jesteśmy importerem włoskich farb i tynków dekoracyjnych firmy SAN MARCO. Trzonem naszej oferty są przede wszystkim nowoczesne materiały do wykańczania i dekoracji wnętrz, takie jak farby i tynki strukturalne, stiuki, trawertyny a także beton architektoniczny.

Posiadamy w ofercie wysokiej jakości produkty dekoracyjne SAN MARCO, OIKOS, COLORIFICIO VENEZIANO, farby akrylowe matowe i satynowe o wysokich parametrach technicznych (wydajność, krycie, ścieralność, paraprzepuszczalność). Wszystkie oferowane przez nas produkty umożliwiają tworzenie nowoczesnych oraz przyjaznych wnętrz, zgodnych z najnowszymi trendami dekoratorskimi.

Z szeroką gamą farb strukturalnych, tynków dekoracyjnych, stiuków oraz betonu architektonicznego można zapoznać się zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i bezpośrednio w naszym salonie sprzedaży mieszczącym się w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 72/74.

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

-listwy sztukateryjne CREATIVA, ORAC, NMC,
-panele 3D LOFT DESIGN SYSTEM,
-donice beton VHCT,
-płyty betonowe VHCT, DAKAMASTONE, CONCRAFT,
-płytki cegłopodobne DAKAMASTONE,
-maty firmy SIBU DESIGN,
-panel 3D BLOOKI
-meble designerskie,


Do współpracy z naszą firmą zapraszamy architektów, projektantów, a także partnerów handlowych z Łodzi i innych miast Polski zainteresowanych dystrybucją farb i tynków dekoracyjnych oraz wielu innych materiałów wykończeniowych włoskich producentów.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE