SALAG Sp. z o.o

Produkty marki Yutra mają za zadanie tworzyć unikalną i niepowtarzalną przestrzeń dla najbardziej wymagającego klienta. Dzięki oryginalnym wzorom paneli podłogowych stworzysz nieszablonowe wnętrze. Już teraz możesz urzeczywistnić nawet najbardziej abstrakcyjną wizję.

Przy tworzeniu produktów marki Yutra, wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne narzędzia, takie jak skaner wielkopowierzchniowy i przemysłowa drukarka cyfrowa. Dzięki nim, możemy kreować dekory i paterny nadające produktom końcowym oryginalności oraz niepowtarzalności.


SALAG - ROZWIĄZANIA NOWEJ GENERACJI
KREUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY JEST TO MIESZKANIE, BIURO CZY RESTAURACJA. STWÓRZ NIEPOWTARZALNE, WYMARZONE MIEJSCE.

Jesteśmy liderem branży wykończenia wnętrz. Działamy na rynku od 25 lat. W naszej ofercie znajdują się panele podłogowe i ścienne wraz z systemem montażu, listwy podłogowe i przypodłogowe, listwy progowe, listwy schodowe, listwy do glazury i terakoty, profile meblowe, a także płoty kompozytowe i tarasowe deski kompozytowe ze specjalnym, autorskim systemem montażu. Nasze produkty objęte są wieloletnią gwarancją – dbamy o jakość, satysfakcję klienta. Dzięki innowacjom zastosowanym w procesie produkcji – dbamy o środowisko.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Modułowe projekty świetlne od LumoLamp
GAMRAT WPC – pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością